La Reine Hotel

JUL-2018
REGIM MASĂ FARA MASA
106 EUR

Aproape de centru

Hotel micut, foarte aproape de centru (5 minute de mers pe jos)

curat, dar cu o ciudatenie - la baie era usa de sticla (mata), deschisa-inchisa de la stanga la dreapta si invers, fara cheie si fara a se inchide complet. Nu am mai intalnit asa ceva

in fata hotelului sunt 2 terase, care in noaptea petrecuta de noi a fost plina cu cheflii fericiti (PSV castigase un amical cu valencia), dar ferestrele termopan au fost excelente (si sunt unul extrem de sensibil la zgomot noaptea), nu am auzit absolut nimic desi am stat la etaj 1 foarte aproape de ei (se si simtea clar diferenta de zgomot, intre geam deschis si inchis)

nu am incercat micul dejun, am plecat devreme

wi-fi bun, dotare moderne camere, receptie amabila

atentie pt cine pleaca devreme de la aeroport eindhoven - shuttle-ul din gara eindhoven spre aeroport are prima cursa la 8.30 dimineata, in conditiile in care, de exemplu, wizz air decoleaza la 9 (am luat taxi, 30 euro pt 15 minute, au statie in fata autogarii)

Impresii încărcate de AML in 03.08.2018 19:54:21

Validat / Publicat: 03.08.18 20:37:21

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (AML); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

F.UTIL/F.BUN [1300 PMA]  -  UTIL/BUN [600 PMA]   //   NU-MI PLACE [ -1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1200 PMA (din 2 voturi) nota2

[03.08.18 20:20:40]

@AML: Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 06&ridAnt=88112

Mutat în rubrica "La Reine Hotel, EINDHOVEN" (nou-creată pe sait)

- AML
[03.08.18 20:29:32]