ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 28.07.2018

Extrem de nemulțumit

încărcat de pe telefon!

Ok, încă sunt aici :)

Al 2 lea an.

Anul trecut a fost foarte Ok, anul asta... aiurea rău.

In fiecare zi, mâncarea este refolosită. In omleta de azi găsești toate ouăle rămase de ieri, ciorba de peste este fix din ce a rămas de la masa trecută, au făcut pana și niște chestii din carne, cumva lipite între ele, rămase de ziua trecută. Cârnații, am avut și cârnați, va jur, erau făcuți din chifteluțele de ziua trecută și carnea rămasă.

Piscina cea noua, cea mică și foarte încălzită, nu este finisata bine și te poți tăia foarte grav in colțurile ei.

UN MARE MINUS - nu au plaja, deși tot spun ca au. Au mințit ca nesimtitii ca au, dar nu au. Se referă strict la zona liberă, care este o mizerie.

Voi atașa poze.

In total, dacă anul trecut ii dădeam 10, anul asta abia trece clasa, deși are investiții multe, dar proaste.

Spectacolele de seara??? Praf, același in fiecare seara

Nu recomandam aceasta locație

Trimis de Cristian37 in 28.07.18 18:40:37
Validat / Publicat: 28.07.18 19:13:47
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: Cavarna - Topola și la Royal Bay Aparthotel

VIZUALIZĂRI: 1662 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Cristian37); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 Asta este toată plaja liberă

webmaster45 [28.07.18 19:01:46] »

@Cristian37: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Văd că sunteți încă acolo (sau în zonă). Deşi de multe ori nu publicăm impresiile scrise "live" din sejur, în cazul de faţă vom face o excepţie, în scopul facilitării luării legăturii cu voi — de către alţi turişti, care probabil vor ajunge acolo, unii în scurt timp! — cât sunteţi încă în sejur, pentru posibile întrebări / răspunsuri, de multe ori foarte utile — în direct, de la "faţa locului".

nicole33 CONS. ONORIFIC AFA / BULGARIA [28.07.18 19:57:07] »

@Cristian37:

Anul trecut a fost foarte Ok, anul asta... aiurea rău.

Înţeleg că şi anul trecut şi anul acesta ai fost tot la Topola.

Mi-ar fi plăcut să-ţi fi făcut cont pe AFA şi să fi scris şi atunci când a fost bine, nu doar când eşti nemulţumit .

In omleta de azi găsești toate ouăle rămase de ieri,

Nu prea înţeleg cum este posibil aşa ceva. Crezi că ai putea detalia?

UN MARE MINUS - nu au plaja, deși tot spun ca au.

Păi şi anul trecut aveau?

Eu ştiam că oferă transport gratuit la şi de la plajă şi şezlonguri şi umbrele pe plajă contra cost. S-a schimbat ceva?

Adriana1983 [29.07.18 07:32:16] »

Refolosirea marcării rămase se practica PESTE TOT. Plaja e necuratata, cu pietre, dar asta știați de anul trecut. Sau nu? Anul trecut ați avut alt tip de cameră, cu baie mai spatioasa?

Cristian37 [29.07.18 08:28:25] »

@Adriana1983:

Nu, nu știam de anul trecut ca nu au plaja. Am căutat și atunci plaja lor, dar doar o zi. In rest, am făcut plaja la Royal Bay. Anul asta am căutat-o special, chiar am vrut sa mergem la ei pe plaja

Cristian37 [29.07.18 08:31:27] »

@Adriana1983: și da, am plătit pentru 2 camere. Am primit o baita mică rău de tot, la etajul 3 (ei îl numesc

4, dar parterul este numerotat cu 1).

Anul trecut am avut cada, baie normala. Anul asta, dacă faci dus, ai udat tot - vas wc, prosoape, intra apa in una din camere... aiurea rău

Cristian37 [29.07.18 08:37:58] »

@nicole33: Nicole33, as putea sa îți fac o recenzie in linii mari de anul trecut. Mult mai curat, mult mai mare și confortabil apartamentul, echipa de animație impecabila, fără discriminări (anul acesta, la prima și ultima intrare a copilului meu la “școala pentru copii “- era extrem de multă mizerie acolo, aerul condiționat pornit a maxim și mi-au zis din prima ca acolo sunt copii polonezi, nu romani și ca ei nu vorbesc romană. Cu alte cuvinte, i-ați copilul și pleacă

Cât despre detalierea refolosirii oualelor, cele fierte sau ochi, cum le zicem noi, sunt tocate bine și amestecate cu altele pentru a rezulta omleta. E... anul asta nu le-au mai tocat așa bine și am găsit bucăți întregi de oua fierte sau ochi

Cristian37 [29.07.18 08:41:34] »

@nicole33: nu au plaja deloc. Exista o singura “stație “ pe care scrie bus stop Topola, pe drumul spre Tracian Cliff. Acolo jos nu au plaja deloc, este plaja altui hotel, ei oferă umbrele de stuf, fixe, pentru 15 leva pe zi

Da, transportul este gratuit pana la acea stație și înapoi, de acolo mai ai câteva minute de mers pe jos

Adriana1983, Cristian37
    Alte impresii din această RUBRICĂTopola Skies Resort & Aquapark [Topola]: