Pensiunea Bran-Belvedere

REGIM MASĂ mic dejun
1 cam
+ COPII: 1

Nu mergeți aiciI!!!

Am facut marea greseala de a plati avans doamnei NU (cum f bine i s-a spus deja), inainte de a verifica recenziile de pe booking si de aici. Mi-a placut locatia si faptul ca aveau piscina (din poze...).

Dupa citirea recenziilor, inainte de a ajunge, cu jumatate de sejur platit in avans, am avut presentimentul ca m-am grabit in alegerea acestei locatii si ca voi regreta "graba care mi-a stricat treaba"!!!

Nu am nimic de adaugat la tot ce s-a postat negativ pentru ca sunt TOATE deja scrise, eu si familia doar le-am trait pe viu...

Aroganta patronilor, conditiile de 1-2 stele, piscina de 3/4 metri, camere fara aer conditionat la 28 grade afara, fara frigider (doar avem 4 stele... si doar NU e voie cu absolut nimic de baut sau mancat din afara, altfel iede scandal), venitul cu apa ascunsa in rucsac la camera, mic dejun in bataie de joc, cu libertatea de a-l servi doar intre 8.30-9.30, taxa de 10 lei daca doresti sezlong la piscina, altfel ti-l cari singur de unde sunt depozitate si inapoi, mirosul ingrozitor din camere din baia cu scurgeri pline miresme de fecale, mucegai.

Fotografiile cu locatia, piscina, camerele, nu sunt reale, sunt fff cosmetizate!!!

Nus-a facut curat in nici una din zile, cosuri de gunoi pline, hartie igienica nu, pt orice rugaminte nervi si nemultumire de la dna NU,

,Nu recomand!!! Bani risipiti pentru a fi tratat cu bataie de joc si conditii de pensiune de 2 stele.

Omenia lipseste, ospitalitatea de asemenea, conteaza banul luat cu orice prilej.

Atentie!!! Nu se serveste dejun si cina (nu are angajati), trebuie mers in Bran pentru a se servi masa...

O amintire trista, o alegere facuta in graba pentru o piscina... in care nu am intrat fiind de proasta calitate...

Impresii încărcate de Picuta in 28.07.2018 09:41:42

Validat / Publicat: 28.07.18 10:30:10

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Picuta); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

F.UTIL/F.BUN [1300 PMA]  -  UTIL/BUN [600 PMA]   //   NU-MI PLACE [ -1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1200 PMA (din 2 voturi) nota2

[28.07.18 10:29:36]

@Picuta: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 74&ridAnt=87863

- Picuta
[28.07.18 10:37:14]

@webmaster45: Sigur, voi tine cont de sfatul de a posta si fotografii, dar aceasta pe viitor, acum nu mi-a mai ars sa fac poze...

[28.07.18 11:55:41]

@Picuta: Te-am ruga să (re)verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)

[28.07.18 14:13:57]

- Picuta
[28.07.18 14:43:00]

@webmaster26: da, este ok.