Grand Park Lara Hotel

REGIM MASĂ A.I
platit de agentie - tranzit

Tranzit - fara note

Urmare de aici

Rog adminul sa stearga notele deoarece art. nu a putut fi publicat daca nu notam.

Asa cum am prezentat in review-ul anterior, impreuna cu 40-45 de romani, pentru 5-6 ore am fost cazati la GrandPark Lana si nu voi nota acest hotel deoarece nu este corect dar imi voi spune impresiile despre ce am constatat in aceste ore.

Un complex cu 6-8 cladiri a cate 9 etaje, de la cladire (F) pana la receptie faci cca 10 min.

Specific, fiind doar in tranzit cred ca ne-au cazat in cele mai rele camere, toti din grup s-au plans ca, camerele erau foarte mici si fara balcon, podelele laminate se miscau... practic eu nu acordam acestor camere mai mult de 3*.

Bauturi ca in toate resorturile, apa din piscine mult mai rece decat apa din piscinele din Alanya.

Am mancat la pool bar gratare de pui facut in fata ta, foarte bune, niste peste crispy cu ceva cartofi. Cafeaua foarte buna comparativ cu ce am avut la Lonicera Resort din Alanya. Masa de seara nu am mai servit-o dar ceilalti din grup spuneau ca a fost acceptabila (nu pot sa va spun ce inseamna asta)

Plaja era prea departe asa ca marea majoritate ori s-au odihnit ori au coborat la piscina sau in zona barurilor.

Impresii încărcate de resita2009 in 24.07.2018 17:13:23

Validat / Publicat: 24.07.18 17:49:01

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (resita2009); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4050 PMA (din 6 voturi) nota2

[24.07.18 17:47:54]

Articolul va fi publicat FĂRĂ NOTE, cf. Regulamentului - nu aţi fost cazați efectiv la această unitate.

Publicitate    [18.09.19 17:36:09]