ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 15.07.2018
ÎNSCRIS: 15.07.18
JUL-2018

Doamne fereste!!!

Un jeg de hotel, nu inteleg cum au luat astia 4 stele???

Mocheta veche, patata, scurgere infundata la baie, fara plasa pt tantari la geam. Dar as fi trecut peste astea...

Oameni buni, femeia aceea de- si spune sefa... este [***], in numele lui Trompi... daca vreiti si va place sa fiti abuzati verbal, daca [***]... mergeti la acest hotel... doamna cu pricina este experta in asta!!! Urla la angajati (care ar fi ok saracii, dar ii [***] emotional aceasta [***]), de fata cu clientii, sau vorbeste tare si barfeste cu cunoscutii pe acolo (tot de fata cu clientii), te admonesteaza pt ce mai mic lucru (nu ai pus cartela in [***] ala de invelis).

Sa vorbim despre serviciile de masa. M-am simtit ca pe vremea lui Ceausescu!!! N-am mai vazut asemenea penurie de mancare si atatea tavi goale, de atunci!!! O nesimtire de nedescris!!! Indiferent la ce ora am ajuns la micul dejun... era o tava goala cu ceva ce se terminase. Cand am intrebat ce era acolo, mi s a spus ca fusesera dovlecei pane dar s-au terminat si vor inlocui cu altceva. Bine, zic, cu ce? Inlocuiti... ca sunt numai oua fierte, un sfert de tava de rosii taiate grosolan care baltesc in zeama, cateva felii de salam ceausist si firimituri de branza!!! [***], o fatuca debusolata de la bucatarie, se uita la mine suparata ca indraznesc sa o trimit in bucatarie sa intrebe si si face de lucru pe acolo 10 minute in speranta ca ma razgandesc si plec... in final vine si mi zice ca nici bucataria nu stie cu ce sa inlocuiasca...

Plus ca, de cand intrai in restaurant, te astepta un [***], care pe un ton autoritar, cu un aer de militian vigilent iti cerea cartela de masa, sa bifeze el ceva acolo... [***], ce sa va fure din tavile alea??? Cine sa va fure [***]??? Sa va fure saracia afisata??? Sa va fure tavile goale si salamul ala vechi cu miros si gust de ranced taiat de vezi prin el??? [***], nici mustarul si ketch up ul nu il lasati pe masa de frica... de a trebuit sa astept 15 minute sa aduceti un tub de mustar si ala pe terminate!!!

Sa vorbim acum de celebra piscina: un fel de "trei ligheane" mai mare:filtre infundate si ruginite care nu fac fata, te umpli de fire de par, [***] insectele cazute in apa nu sunt aspirate de filtre; aluneci pe mazga pe jos, Rugina peste tot, pe scarile de iesire din piscina (care nu sunt bine prinse, atentie!!!) la imbinarile cu nituri!!! Nu exista material antiderapant nicaieri in jurul piscinei, doar gresie (care uda si in combinatie cu cremele antisolare pe care le folosesc oamenii, devin adevarate patinoare), am vazut copii cazand si pt adulti e un tur de forta drumul de la si spre sezlong!!!

Rusine!!! Niciodata nu voi mai calca pe la hotelul groazei!!!

Trimis de Gabriela69 in 15.07.18 08:59:42
Validat / Publicat: 15.07.18 11:59:51
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în SATURN. A mai fost în/la: Am fost in Venus, Mera Resort

VIZUALIZĂRI: 566 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Gabriela69); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com

[15.07.18 11:59:22]

@Gabriela69:

Înţelegem nemulţumirea, însă un limbaj precum cel folosit în porţiunile editate de noi nu este admisibil pe acest site.

Te rugăm să acorzi mai multă atenţie acestui aspect pe viitor.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 33&ridAnt=87269

[15.07.18 16:47:36]

Conform politicii saitului, seturile de impresii cu evaluări "zero peste tot" sunt publicate FĂRĂ NOTE, fiind considerate scrise (prea) la supărare, lipsite probabil de minima obiectivitate aşteptată.

Daca doreşte, autorul poate reveni asupra evaluărilor, fie prin intermediul linkului EDIT IMPRESII (dacă articolul nu este încă publicat), fie scriind un ecou în care specifică noile evaluări (dacă timpul alocat editării a expirat)

• Alte impresii din această RUBRICĂCleopatra Hotel: