Complex turistic Alpina-Casi

înscris/ă în 12.07.18
MAY-2018
1€

Un loc minunat

Am ajuns la aceasta cabana în urma recomandării prietenilor mei... Este o cabana minunata unde m-am relaxat cu familia.

Am putut să petrecem timpul la saună si la piscină. Sunt bine îngrijite și cu o atmosferă placuta.

De asemenea mîncarea în restaurant este pregătită gustos, porția este mare, dar ceea ce m-a cucerit, au fost papanașii excepționali!!!

RECOMAND aceasta pensiune pentru a va relaxa si a savura priveliștea muntelui...

În recenzii am văzut si comentarii negative, dar eu si familia am fost deserviți in mod corespunzator...

Personalul este ospitalier si drăguț.

Eu sigur revin in timpul apropiat deja cu prietenii♥♥♥

Impresii încărcate de Aniri1 in 12.07.2018 15:52:21

Validat / Publicat: 12.07.18 22:05:54

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Aniri1); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2

- Testosu'
[12.07.18 23:06:57]

Pensiunea asta ar trebui inclusa in programa scolara, nu prea stiu inca unde, in manualul de istorie, in cel de astronomie, sau poate in literatura SF.

Nu "intri" nitel pe AFA sa citesti vreun articol interesant ca te impiedici, dai imediat cu nasu' de un articol scris de utilizatori care-si fac un cont pe AFA, special pentru a scrie intr-o exprimare sumara folosind aceleasi vreo 20-30 cuvinte laudative, in diferite aranjamente. Apoi uita efectiv ca exista AFA.

Concluzie: intelege fiecare ce vrea! 😂

- iulian68
[13.07.18 06:04:14]

Aniri1, ne bucurăm sa te primim in randurile noastre! Daca imi permiti insa, te-as intreba cum de te-ai inscris pe saitul acesta tocmai cu aceasta ocazie, pentru ca banuiesc ca nu e prima ta "iesire" undeva?! Nu ma astept sa orimesc vreun raspuns, dar cine stue?

pagină generată in 0.155719995499 sec