Majestic Hotel [Olimp]

înscris/ă în 09.05.17
JUN-2018
REGIM MASĂ md

Hotel Majestic Olimp

am avut un sejur de 5 nopti la Hotel Majestic Olimp, care nu este deloc de 3 stele.

Singurul plus ar fi micul dejun si eventual piscina pt. copiii care vor sa inoate.

prosoapele se schimba la cerere, daca te intalnesti cu camerista si o rogi frumos. Lenjeria nu a fost schimbata.

Cel mai nasol este invecinarea cu hotelurile lasate in paragina.

plaja este sub toata critica la fel si in apa, multe pietre si apa adanca, nu este recomandata pt familii cu copii.

pacat de statiunea Olimp care era frumoasa candva, acum este o ruina.

Impresii încărcate de dida2000 in 05.07.2018 16:00:51

Validat / Publicat: 05.07.18 20:26:48

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (dida2000); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 2 voturi) nota2

[05.07.18 20:26:35]

@dida2000: Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 10&ridAnt=86950

- cristina47
[06.07.18 01:00:58]

Eu am fost in 2016. Inca mai erau deschise Amfiteatru si Belvedere. Panoramic-ul era cuib de... cuci.

Plaja cu pietre (chiar si cea concesionata).

De la Majestic se auzeau muzici, seara. Era destul de dragut.

Imi amintesc ca intrebau turistii in microbuzul care circula prin statiuni, ce e in Olimp? Si angajata exolica: "In Olimp nu e nimc. Doar hoteluri lasate in paragina. "

- Michaell
[06.07.18 08:19:20]

@cristina47: Da, din pacate are dreptate angajata microbuz-ului cu cea ce-a spus despre Olimp.

Pe de alta parte Olimpul, resp. portiunea incepind cam cu restaurantul Ambasador si pina la vilele de protocol, pt mine este cea mai linistita si ingrijita zona.

Peste citeva saptamini voi fi si eu din nou acolo si sper sa ma pot relaxa putin.

Mai bine asa, cu hoteluri in paragina din care cresc pomi si unde natura se extinde decit tambalau si high live pina ce rasare soarele.

- celeste
[16.07.18 11:07:02]

Noi ne-am intors aseară de la acest hotel...

Prosoapele si lenjeria s-au schimbat la 3 zile... fără să cerem noi acest lucru.

[16.07.18 11:13:06]

@celeste: Ne-am bucura să putem citi impresiile tale de acolo scrise ca articol (review) nou.

Daca doreşti, copiază textul de mai sus şi reincarcă-l - cu eventuale ajustări, completări etc - folosind linkul ADAUGĂ IMPRESII NOI

- celeste
[16.07.18 11:25:22]

@webmasterX: Cu siguranta o sa scriu!

• De evitat! (Aug.2018) - punctaj satisfactie: 1.00 (scris in 20.09.18 de asiral din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • De evitat!!! (Aug.2018) - punctaj satisfactie: 4.90 (scris in 03.09.18 de Ionutzik din ZIMNICEA [TR]) - NU RECOMANDĂ
  • Nu recomand (Aug.2018) - punctaj satisfactie: 3.75 (scris in 17.08.18 de Basesku din BISTRIţA) - NU RECOMANDĂ
  • Ac nu!!!pt 400ron pe vară.. nu sunt condiții.. (Aug.2018) - punctaj satisfactie: 5.60 (scris in 12.08.18 de gabi888 din SUCEAVA) - NU RECOMANDĂ
  • Dezamagire, mahnire, bani irositi (Jul.2018) - punctaj satisfactie: 3.65 (scris in 02.08.18 de GabrielaGM din BUCUREşTI) - NU RECOMANDĂ
  • Vacanta relaxanta (Jul.2018) - punctaj satisfactie: 5.95 (scris in 08.07.18 de Lili82 din PETROşANI [HD]) - RECOMANDĂ
  • Hmmm... mai degraba nu (Jun.2018) - punctaj satisfactie: 6.44 (scris in 12.09.18 de Felicis din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ

pagină generată in 0.0910720825195 sec