TUI Magic Life Jacaranda [Colakli]

REGIM MASĂ UAI
1950
+ COPII: 16 -- varsta: 4-9 ani

Tui Magic Life Jacaranda

Am ajuns la hotel de la aeroport la ora 15.45 si desi check in se face la ora 14.00 camerele nu erau gata; in ordinea in care fiecare a dat spaga a primit si camera,

curatenia zilnica in camera la o ora decenta se face doar cu spaga in caz contrar dupa ora 15.30;

mergand in Turcia de niste ani buni am constatat ca exista posibilitatea de a plati pentru "ultra all inclusiv" - conceptul propriu al hotelului fiind acela de ati oferi bauturi de calitate indoielnica pana la miezul noptii,

minibar doar la primire,

prosoapele de plaja multe dintre ele rupte sau foarte uzate.

Avand in vedere ca am fost un grup mare si multi copii, am ales hotelul datorita spatiilor exterioare de care ar putea beneficia cei mici, insa surpriza cand am solicitat nocturna pe terenul de fotbal au aprins luminile pentru circa 30 de minute si fara nici o atentionare le-au stins, in clipa in care am solicitat explicatii ne-au trimis la serviciul clienti care in fata noastra i-a transmis managerului de animatii sa ne explice ca nu se poate nici macar contracost,

ingrijitorul care strangea deseurile de pe plaja a inceput sa tipe pentru ca cei mici au adus mancare la sezlong,

personalul este nepoliticos in permanenta si singura posibilitate de a le castiga bunavointa este evident cu tips

Impresii încărcate de Elena.D in 03.07.2018 15:18:32

Validat / Publicat: 03.07.18 16:49:33

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA. A mai fost în/la: Concorde de Luxe-Lara, Alva Donna- Side, Miracle, Trendy Lara... etc

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Elena.D); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2700 PMA (din 5 voturi) nota2

[03.07.18 16:49:21]

@Elena.D: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 40&ridAnt=86872

Publicitate    [20.10.19 20:34:57]