Pensiunea Sara [Crivaia, CS]

Avatar ela34
DIN TIMISOARA
înscris/ă în 26.06.18
JUN-2018

Recomandat pentru o vacanta reusita cu copiii

Personal foarte amabil, conditii foatebune de cazare (si curat), prezenta mai multor locuri de joaca pentru copii, mancarea excelenta si servirea impecabila. Micul dejun variat si de calitate, muzica live, locația foarte buna si ambianta si decor placut atat in camere cat si in restaurant SI, pe terase. Ne-a placut aceasta pensiunea pentru ca cuprinde atat de multe elemente de divertisment si relaxare, incat poti petrece o intreaga saptamana fara sa te plictisesti.

Cu siguranta ma venim!

P. S: sI Berea casei este excelenta!

Impresii încărcate de ela34 in 27.06.2018 00:10:16

Validat / Publicat: 27.06.18 03:38:01

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (ela34); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

[27.06.18 03:37:30]

@ela34: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Am retras notele acordate unităţii - conform regulamentului (1. B. 7), nu e acceptabilă evaluarea multiplă a unei unităţi de cazare de către membrii aceluiaşi grup sau ai aceleiaşi familii, pentru un sejur comun — vezi impresii.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 31&ridAnt=86702