ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 08.05.2010
STATUS: CHIBIȚ
MAY-2009
single

Hotel de calitate

Am fost in cadrul unui infor trip la acest hotel. Este un hotel bun care isi merita banii, un sejur costa in jur de 1000 euro/pers pentru 7 nopti de cazare cu all inclusive.

Este un hotel de 5 * deluxe cu servicii foarte bune, totusi nu este pentru fitosi ci pentru oameni cu bun gust. Pentru fitosi exista Susesi, Ela sau altele. Este un hotel cu o intindere foarte mare cu gradini superbe.

Daca va cazati la bungalowurile din cadru complexului si nu in hotelul principal pretul va fi putin mai redus insa conditiile de cazare la bungalowuri sunt de 3 - 4*. In rest beneficiati de tot confortul ca cei cazati in cladirea principala.

Trimis de Agent turism in 08.05.10 21:02:41
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA.

VIZUALIZĂRI: 4513 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Agent turism); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
[1 PMA]
PUNCTAJ CRT: 0 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)
NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.
  • rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 103.68 EUR pe cameră

webmasterXY* [08.05.10 23:13:58] »

@Agent turism mi-ar fi placut sa-ti spun bine ai venit pe site si sa citim cu placere randurile tale.

Din pacate se observa clar ca faci reclama anumitor hoteluri din Turcia, probabil reprezinti o agentie de turism.

Pe site sunt acceptate impresiile turistilor care au fost cazati la acele unitati turistice, ceea ce nu este cazul tau, avand in vedere ca toate review-urile tale au avut ca data May 2009-2010 si au fost de cate 7 zile.

Toate review-urile tale au fost retrase din concurs si invalidate deoarece nu pot exprima un punct de vedere obiectiv al turistului care a fost cazat acolo.

Pana la clarificarea situatiei thread inchis.

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][0 vot]

Fir de discuție ÎNCHIS - nu se mai pot scrie ECOURI.

[pentru solicitari de redeschidere, scrieti-mi pe Feedback]
    Daca ai fost acolo si doreşti sa ne povesteşti experienţa ta: Scrie impresii

Alte impresii din această RUBRICĂXanadu Resort [Kadriye]: