Rozse Apartman [Budaors] (unitate neclasificată)

14.06.2018
Avatar CRIS62
DIN Piatra-Neamţ
înscris/ă în 01.11.17
MAY-2018
1000e/familie

Cazare Budaors (Budapesta)

Urmare de aici

Pentru ca au fost solicitari referitoare la cazarile pe care le-am avut pe traseu (vezi impresii), incep cu prima noapte, care a fost la ROZSE APARRTMENT , Farkasreti Ut.79, (am platit 52e/noapte), apartament spatios, curat, cu 2 dormitoare, living cu bucatarie utilata, frigider, plita, etc, cafea, ceai, bomboane si saleuri din partea casei.

Parcare in curtea casei.

Zona linistita cu case, f. curat.

Pt cei ce vor sa stea mai multe zile in Budapesta, este bine de luat in calcul, dar trebuie sa ia in calcul ca trebuie mers cu masina in oras.

Stiu ca exista si un autobuz care te duce in oras, dar nu pot sa dau mai multe informatii despre el.

Impresii încărcate de CRIS62 in 14.06.2018 11:09:42

Validat / Publicat: 14.06.18 12:23:21

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (CRIS62); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 3 voturi) nota2

[14.06.18 11:28:40]

Mutat în rubrica "Rose Flat Budapest, BUDAPESTA" (nou-creată pe sait)

Sper că am identficat coirect apartamentul - așa, cu acest nume, figurează pe google.

Încărcând inițial impresiile la o rubrică de călătorie, rubrica de CAZARE (CAMERE) a fost nedisponibilă pentru notare. Te-aș ruga să indici o notă și pentru acest capitol - cazarea / camera - folosind linkul EDIT IMPRESII, afișat cu roșu mai sus și disponibil permanent la publicare (şi timp de 30 minute după aceasta).

Ulterior, poți scrie notele de la CAZARE şi sub formă de ECOU — le vom adăuga noi în caseta tehnică.

[14.06.18 12:21:13]

Urmarea feedback-u7lui primit de la autoare, am relocat review-ul la apartamentul corect

Mutat în rubrica "Rozse Apartman, BUDAPESTA" (nou-creată pe sait)

[14.06.18 15:53:39]

@CRIS62: Mulțumiri pentru amabilitatea cu care ai dat curs invitației de a scrie propriul set de impresii din această vacanță.