Pensiunea Viena

înscris/ă în 13.04.18
MAY-2018
REGIM MASĂ fara masa

Ingrozitor

Am ajuns la ora 1 noaptea din cauza drumului lung. Ne-a trimis repede, repede dupa bagaje, a incuiat usa dupa noi si ne-a spus: "De ce ati intarziat atata? Credeam ca nu mai veniti. Nu va cazeaza nimeni la ora asta". Desi noi sunasem si anuntasem ca ajungem dupa ora 10.

Am spus doar pe un ton putin mai grav ca "cred ca este o neintelegere". Si ea a spus ca nu-i vorbeste nimeni asa.

Am renuntat la lupta si am mers sa dormim (si sa citim review-urile de pe net).

O pereche din grupul cu care am fost cazati a plecat in toiul noptii in alt loc. Conflictul cu ei a pornit se pare deoarece mirosea a transpiratie in camera lor dupa ce s-au schimbat.

Din impresiile noastre: femeia cotrobaie in voie prin camere, stie tot timpul cand vii si pleci sau daca aduci straini, cheile de la mansarda sunt aceleasi pentru toate camerele (se potrivesc si la usa de la baie).

Locatia este bine ingrijita, pretul nu e mare.

Pacat de investitie ca a fost lasata pe mana acestei femei.

Nu stiu cu cine administreza pensiunea dar e pacat de efortul depus.

Impresii încărcate de Abramburel in 14.05.2018 15:56:41

Validat / Publicat: 14.05.18 19:17:45

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Abramburel); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2250 PMA (din 4 voturi) nota2

[14.05.18 19:17:09]

Conform politicii saitului, seturile de impresii cu evaluări "zero peste tot" sunt publicate FĂRĂ NOTE, fiind considerate scrise (prea) la supărare, lipsite probabil de minima obiectivitate aşteptată.

Daca doreşte, autorul poate reveni asupra evaluărilor, fie prin intermediul linkului EDIT IMPRESII (dacă articolul nu este încă publicat), fie scriind un ecou în care specifică noile evaluări (dacă timpul alocat editării a expirat)

[14.05.18 19:17:31]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 81&ridAnt=85870