Oltul Hotel [Căciulata]

Avatar zec_77
DIN Craiova
înscris/ă în 04.08.14
MAY-2018

Hotel ca pe vremea raposatului

Ne-am cazat o noapte de 1 Mai.

Pretul nu foarte mic, 184 lei/camera dubla/noapte.

Camera arata cat de cat bine, insa baia era prapad, toaleta cam murdara, cabina de dus plina de mucegai, iar etajera la oglinda era o improvizatie din placaj vopsita in alb.

Toate bune, aproximativ, am dormit cum am dormit insa s-a facut dimineata si trebuia sa luam micul dejun.

Aici iar prapad! Am stat de la 08.30 pana la 10.30 ca sa comandam ceva. In timpul asta am schimbat vreo 2 mese ca sa ne vada mai bine ospatarii, dar degeaba.

Tot dupa 2 ore am fost serviti.

Nu recomand acest Hotel, organizarea lasa mult de dorit.

Impresii încărcate de zec_77 in 12.05.2018 23:09:54

Validat / Publicat: 13.05.18 07:19:21

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (zec_77); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2700 PMA (din 4 voturi) nota2

[13.05.18 07:18:46]

@zec_77: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

=

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 49&ridAnt=85850

- fraga
[13.05.18 18:16:24]

Asa e, ai perfecta dreptate.

pagină generată in 0.156692028046 sec