ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 04.05.2010

Sub orice critică
    Sub orice critică

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Tanger, de evitat

Am citit impresiile lui Bogdan si sunt socata de similitudinea experientelor... Nu mai am ce sa adaug decat ca, daca as fi citit inainte impresiile lui, nu m-as mai fi dus in Tanger...

Imi place foarte mult sa calatoresc, si pana a ajunge in Tanger am considerat ca esti obtuz daca te impiedici de mizerie si saracie si nu reusesti sa vezi din cauza acestor lucruri adevarata valoare a unui loc...

Nu am vazut restul Marocului insa Tanger nu are nimic de oferit...

Trimis de veronika* in 04.05.10 11:59:10
    • A fost prima sa vizită/vacanță în MAROC

VIZUALIZĂRI: 6926 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (veronika*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
    PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 400 PMA (din 1 vot)

stefania
    [04.05.10 16:01:58]

Intr-adevar cred ca daca ai vazut Tangerul nu prea mai ai mare lucru de vazut in Maroc. Totusi, pe mine m-a impresionat foarte placut orasul-statiune Agadir. Este un oras relativ nou, cu un aer occidental unde poti gasi tot ce-ti doreste sufletul, de la hoteluri foarte luxoase pana la apartamente sau locuri de campare, toate foarte accesibile. Este singurul loc din Maroc unde m-as intoarce cu mare placere.

bogdan 75
    [04.05.10 18:25:10]

Pt veronika, imi pare bine ca ce am scris despre Tanger se dovedeste a fi real, pt ca au fost pareri si pareri. Bineinteles ca gusturile nu se discuta si probabil sant multe persoane care adora astfel de experiente, insa pe mine aceasta excursie m-a socat si mi-am schimbat radical planul de calatorii pt acest, an in care era mai mult ca sigur Egipt sau Tunisia.

bogdan 75
    [04.05.10 18:27:09]

Si primul vot din partea mea

stefania
    [04.05.10 18:30:18]