Aquapark Prezident [Băile Felix]

Avatar Razesul
DIN Iasi
înscris/ă în 31.08.15
APR-2018

Aquapark Prezident topogane si nu chiar

Am petrecut o scurta vacanta in Baile Felix / 1 Mai, si pentru ca am stat o singura zi am zis sa mergem la cel mai cunoscut loc de petrecere a timpului liber - Aquapark Prezident.

Din pacate a fost o mare greseala, din cele x distractii pentru copii - 2 topogane, valuri, etc a functionat una singura, si aia undeva incepand cu ora 12.

Cand am mers la receptie sa sesizez ca celelalte nu fct am fost luat la misto "cum? nu merg? ", nu s-a intamplat nimic evident pana la ora 20, asta e data viitoare o sa fie mai bine :)...

Personal nu mai calc pe acolo, dar e bine sa intrebati de la intrare cand si la cate "topogane" au de gand sa puna in functiune sa nu va simititi furat ca mine :)...

Impresii încărcate de Razesul in 16.04.2018 18:07:51

Validat / Publicat: 17.04.18 02:43:42

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Razesul); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2250 PMA (din 3 voturi) nota2

[17.04.18 02:43:27]

Odată cu primul review, după o luungă perioadă de chibițat pe margine,

@Razesul: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

pagină generată in 0.19810295105 sec