Foişorul cu Flori Hotel

DIN Cernavoda
înscris/ă în 14.08.12
MAR-2016

Sa ramai nemancat la un hotel de 4 stele

Am luat un pachet de 2 zile in luna Martie 2016 la un pret destul de piperat cu mic dejun inclus (vineri-duminica).

Mi-a fost jena sa descriu ceea ce am patit atunci dar acum dupa 2 ani de zile m am hotarat sa scriu ce am patit.

Totul a decurs in mod firesc avand in vedere ca este un hotel cu 4 stele.

In cea de a doua zi adica sambata seara ne am intors la hotel iar totul era in intuneric iar restaurantul era inchis si ne am culcat nemancati. Am cerut lamuriri la receptie si nimeni nu am primit niciun raspuns. Putea sa ne anunte ca in seara de sambata nu se serveste nimic la rstaurant. In seara de vineri a fost masa si chiar cu formatie.

Rusine ptr acest hotel, rusine ptr cei de la receptie ptr ca nu ne au anuntat ca sambata seara este inchis restaurantul. Rusine ptr tot ceea ce ni sa intamplat!!! .

Impresii încărcate de remo59 in 30.03.2018 21:44:56

Validat / Publicat: 31.03.18 05:28:15

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (remo59); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  6300 PMA (din 8 voturi) nota2

[31.03.18 05:27:38]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 19&ridAnt=85183