Cristalin Hotel

FEB-2018
REGIM MASĂ DP
2080 ron
+ COPII: 2 -- varsta: 10 si 12

O vacanta superba la ski

Asa cum teoretic oamenii ar trebui sa fie, asa i-am intalnit la hotel Cristalin.

Am facut rezervarea telefonic, confirmata apoi pe e-mail (eu mai spariata ca voi avea surprize neplacute de a nu avea unde sa dorm, ei mai linistiti caci probabil cuvantul este mai important decat e-mailurile).

Am ajuns acolo seara, ni s-au dat 2 camere, la alegere chiar, camere care ne-au uimit cu generozitatea lor: mari, luminoase, cu vedere la partie / si la padure.

Conditiile le-as cataloga la 3 stele.

Mi-au placut:

- spatiu pentru clapari, skiuri etc

- mic dejun generos la orice ora, in intervalul stabilit (se completau tavile pe masura ce se goleau)

- restaurantul cu mancare foarte buna, condimentat specific zonei

- apa calda fara intreruperi sau asteptari

- serviciul de curetenie la solicitare (eu il prefer asa, mai ales iarna la munte, cand camerele sunt pline de haine, geci, bocanci etc)

- distanta pana la partie (10 min mers de boulevard) o adevarata cura de aer curat

Nu mi-a placut:

- caldura excesiva in camere (ma deranjeaza risipa de energie) dar au motivat prin faptul ca sunt familii cu copii mici

Recomand acest hotel tuturor care merg la munte pentru munte / aer / sport si pentru a intalni oameni calzi. Mai ales ca prefer ca banii sa ramana in tara mea.

Impresii încărcate de U95588 in 23.03.2018 12:41:23

Validat / Publicat: 23.03.18 14:01:51

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (U95588); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3150 PMA (din 5 voturi) nota2

[23.03.18 14:01:33]

@U95588: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 38&ridAnt=85056

pagină generată in 0.0799219608307 sec