Club Vila Bran

MAR-2018
REGIM MASĂ Fisa Cont

Bravo!

Buna tuturor.

Nu am sa intru foarte mult in detalii deoarece am constatat ca aceasta locatie nu duce lipsa de review-uri...

In primul rand, Club Vila Bran este o destinatie pentru copii si nu numai. Baietelul nostru a fost foarte incantat si inainte sa plecam ne-a intrebat deja cand vom mai reveni... Daca te cazezi in acest complex cu copii cu varsta intre 1-13 ani, ei nu vor avea timp sa se plictiseasca iar noi adultii clipe de relaxare.

Organizarea evenimentelor de distractie si joaca este bine facuta si punctuala. Uitandu-te pe pliantul primit la cazare, in orice moment poti sti ce activitate se deruleaza, urmeaza sau detalii despre locatie. Doar cuvinte de lauda despre acest complex.

Ar fi totusi mici obiectii, de ex: Preturile la mancare intr-adevar putin piperate insa mancarea este proaspata si servita cu promptitudine de chelnerii interesati de calitatea si rapiditatea servirii clientului. Pentru copiii alergici, meniurile contin listele de alergeni!

Apa la piscina interioara mare, in perioada cazarii noastre, a fost rece fara a putea face baie nici noi si nici copilul. Aceiasi problema au ridicat-o si alte 5 familii. Desi se spune ca ar trebui ca temperatura sa aibe 28 de grade, nu avea nici pe departe 20! Am ridicat problema responsabilului piscinei, dar nu a fost rezolvata...

La jacuzzi si piscina pt copii mici, totul a fost in regula.

Camera si conditiile de cazare au fost foarte in regula, fara mirosuri sau deranj din partea serviciului de curatenie.

In Vila XI unde am fost cazati, camera a fost mare cu tv led si baie pe masura.

Curatenie peste tot!

Recomand cu caldura aceasta locatie cred unica in Romania prin dotari, activitati, servire, organizare personal, parcare, etc.

Felicitari!

Impresii încărcate de vz in 13.03.2018 12:44:29

Validat / Publicat: 13.03.18 17:51:11

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (vz); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 3 voturi) nota2

[13.03.18 17:50:29]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 79&ridAnt=84916

• Superb!!! (Jul.2018) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 27.07.18 de tob34me din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Satisfacție 3 (Jul.2018) - punctaj satisfactie: 5.65 (scris in 26.07.18 de Steaua1947 din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • Impresii iulie 2018 bran (Jul.2018) - punctaj satisfactie: 9.40 (scris in 22.07.18 de liviu2018a din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Super vacanta (Jun.2018) - punctaj satisfactie: 9.60 (scris in 29.06.18 de LucianaEu din BUCUREşTI) - RECOMANDĂ
  • Oameni minunati (Apr.2018) - punctaj satisfactie: 9.60 (scris in 08.05.18 de Cezara2 din BUCUREşTI) - RECOMANDĂ
  • Vila Bran Complex (Mar.2018) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 07.04.18 de laur33 din OLTENIţA [CL]) - RECOMANDĂ
  • Club Vila Bran, iarna 2018 (Feb.2018) - punctaj satisfactie: 9.60 (scris in 02.03.18 de ioppo din PRAHOVA) - RECOMANDĂ

pagină generată in 0.112919092178 sec