Kolping Hotel

DIN Galaţi
înscris/ă în 08.08.15
MAR-2018

De evitat

Am avut rezervare la acest hotel cu data de 9 martie, pt 2 nopti. Avand unele probleme locomotorii am facut rezervare pt o camera pt personae cu dizabilitati.

Am ajuns acolo si nu exista nici un loc de parcare. Am fost nevoiti sa lasam masina cam la 500 de metri si de acolo sa venim cu bagajele. Mentionez ca un domn de la bucatarie a vazut ca suntem in cautare de parcare dar nu aavut nici o reactive.

Am ajuns la receptie si am solicitat sa vorbim cu manegerul dar intre timp a aparut o doamna blonda cu parul lung (nu am retinut numele) care ni s-a addresat pe un ton de o aroganta iesita din comun si cu o infatuare deosebita de parca venisem sa cersim. Ulterior a venit si directoarea doamna MARIA care nu a excelat in amabilitate.

Desi aveam o camera pt personae cu dizabilitati locomotorii am primit o camera obisnuita.

Conditiile din hotel sunt bune dar atitudinea unei parti a personalului trebuie verificata.

Mentionez ca a doua zi au fost personae amabile la receptie (un domn si o doamna parca ANCA).

avand in vedere cele [de mai sus] sincer nu recomand acest hotel.

Impresii încărcate de dada24 in 13.03.2018 08:12:19

Validat / Publicat: 13.03.18 17:43:43

• Alte destinații turistice prin care a fost: Australia, Argentina, SUA, EUROPA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (dada24); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 2 voturi) nota2

[13.03.18 08:28:08]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 96&ridAnt=84914

• Foarte bine (Apr.2018) - punctaj satisfactie: 9.70 (scris in 24.05.18 de Adela88 din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Un hotel excelent pentru „ieșit în lume” (May.2017) - punctaj satisfactie: 9.88 (scris in 03.02.18 de crismis din GALAțI) - RECOMANDĂ
  • Un revelion ca-n povesti (Jan.2009) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 24.02.10 de roxxie din ROMAN) - RECOMANDĂ

pagină generată in 0.171207904816 sec