Apart Hotel Golden Line

înscris/ă în 06.06.13
JUN-2016
450 ron

Vacanta de Rusalii

Rezervarea a fost facuta din scurt si pentru ca am plecat fara copil pretentiile au fost mai scazute.

am rezervat camera dubla si am primit un apartament dragut.

cum este impartit acest hotel si cum sunt asezate camerele a fost un test de memorie ptr noi. de 2x era sa intram peste vecinii de deasupra (norocul nostru ca erau romani si ca o patisera si ei).

am avut doar mic dejun care a fost... ok... apoi am mancat pe la terasele lor.

Au o piscina exterioara draguta. cam putine sezlonguri, cred ca in plin sezon se cam bat turistii pe ele.

de la acest hotel am vazut cat de repede se ridica masinile... aprox 1 min si 30 de sec de masina.

atentie!!! nu va parcati masinile vis-a- vis de hotel. pare parcare dar nu este... (vii frumos ptr prima data aici, iti lasi masina peste strada, paznicii nu iti spun nimic, intri in hotel sa intocmesti toate formalitatile si cand iesi la masina... masine e departe).

noi am avut norocul chior ca era acolo un autocar si ne-am lasat masina direct in fata hotelului ca daca nu... si acum cred ca mai injuram.

probabil o sa mai revenim la acest hotel dar ptr o vacanta scurta...

Impresii încărcate de ralucalungu in 12.03.2018 09:23:13

Validat / Publicat: 12.03.18 13:55:24

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în BULGARIA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (ralucalungu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 4 voturi) nota2

[12.03.18 13:57:13]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 59&ridAnt=84907