Marina Grand Beach Hotel

înscris/ă în 06.06.13
MAY-2017
750 ron

1 Mai

Anul trecut am ales Marina Grand Beach ptr minivacanta de 1 mai. am platit 750 ron ptr 3 nopti si am primit un apartament cu superba priveliste la mare. am fost 2 adulti si copil de 5 ani - all inclusive

mi-a placut hotelul. Camerele mari, curate, baia moderna si foarte ingrijita.

Mancarea a fost ok (eu nu sunt o pretentioasa dar sotul si copilul... sunt exagerati). piscina interioara cam rece (eu nu am intrat). Bauturile cam slabute - am preferat sa cumparam.

Personalul ok... fetele de la receptie nu prea stiau engleza (noi initial rezervasem ptr 2 nopti si apoi am mai rezervat 1 noapte. deci aveam 2 rezervari... ne-au durut mainile de la engleza)

hotelul e asezat in prima linie de la mare si cred ca e bun pentru familii cu copii mici, in carucioare.

parcarea nu cred ca este suficienta pentru toti turistii lor. noi am parcat la un hotel invecinat (la recomandarea celor de la receptie). cred ca aveau un fel de intelegere hotelul acela fiind inchis.

a fost si un program artisitic sa zic asa... slabut, foarte slabut.

nu e un hotel de ocolit. eu cu siguranta o sa mai revin intr-o minivacanta.

Impresii încărcate de ralucalungu in 12.03.2018 09:11:37

Validat / Publicat: 12.03.18 13:54:05

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în BULGARIA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (ralucalungu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2700 PMA (din 4 voturi) nota2

[12.03.18 13:53:44]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 66&ridAnt=84906

pagină generată in 0.0987191200256 sec