ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 31.07.2008

Sub orice critică
    Extrem de nemulțumit

ARTICOL ARHIVAT

Un concediu mediocru

Datorita distantei mici fata de casa, am ales aceasta destinatie. Am regretat din prima clipa. Cu greu am gasit loc de parcare. Curatenia a lasat de dorit in camera ,in restaurant si in imprejurimi. Asternutul nu a fost schimbat niciodata iar terasa , deasemenea, nu a fost spalata niciodata. Piscina nici-atat.

Restaurantul avea aspect de cantina. La mesele amplasate pe terasa era o mizerie de nedescris. De cele mai multe ori felurile de mancare cu carne erau formate din tocatura.

Multi romani din SV, IS , BC, care s-au comportat ca niste salbatici. La piscina nu aveai loc de ei, iar la bar incepea harmalaia si betia de la ora 10, asa incat, la ora 14 erau manga.

La plaja era ceva mai bine, dar daca doreai umbrela si paturi trebuia sa platesti 10 euro. Rusii nu ne-au deranjat. Erau numai mame cu copii.

Dupa 3 zile ne doream sa se sfarseasca mai repede acest concediu. Daca ne vom mai duce vreodata la Albena, vom alege cu siguranta Hotelul Flamingo, unde lucrurile stau cu mult mai bine.

Trimis de ancacr* in 31.07.08 02:55:43

VIZUALIZĂRI: 3356 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (ancacr*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
    PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 200 PMA (din 1 vot)

zsolt_tusnad
    [10.05.09 08:03:33]

Din cate inteleg eu concediul dumneavoastra a fost stricat de turistii romani si nicidecum de conditiile oferite de hotel.Adevarul este, ca e bine sa mergi in locuri unde nu sunt romani, sau mai bine zis multi romani.

fanespoitorul
    [08.07.10 23:20:32]

ancacr

cred ca ai o mare problema. noi am fost anul trecut si a fost bestial. Toata mizeria din hotel este facuta de conationalii nostri. Bulgarii n-au nici o vina. I-am dovedit.

Este adevarat ca nu au prajituri dar as dori sa vi in Sunny Beach cea mai tare mare statiune bulgareasca si apoi sa tevad ce comentezi. Hotel Hrizantema 4* nu se compara cu Laguna Garden. Noi am regretat ca nu am fost tot acolo, numai pentru 85 euro diferenta. Vin-o la Hrizantema si vei vedea diferente de 4* dintre cele 2 hoteluri. De la piscina Hotelului Hrizantema baietelul meu are 3 eczeme pe corp.

Anul trecut La lagunaGarden, eu am vazut cum luau probe de apa si o tratau fara ca nimeni sa aibe probleme de sanatate sau din cauza clorinarii excesive. Cu toate ca ne facem 3 dusuri pe zi la Hrizantema, prosoapele miros ca cel mai groaznic WC dezinfectat cu cloramina. La piscina la ora 18 te da afara etc.

La Hrizantema din tocanita nu ne-au scos, sau pilaf cu cremwursti. Sa mananci pizza la piscina?? unde?? eu nu am gasit-o

La Laguna Garden aveau de toate. 7 feluri de inghetata. Aici ne dau inghetata de la 15 la 18 numai de vanilie. Ai fost o fericita, nu-ti mai plange de mila.

Poate ai alte probleme.

webmasterXY*
    [08.07.10 23:27:01]

@fanespoitorul, pe acest site nu sunt incurajate atacurile la persoana, putem combate ideile dar nicidecum persoanele asa cum incerci sa faci tu. Incearca pe viitor sa-ti temperezi iesirile si sa nu ataci persoane. O poti considera ca pe un avertisment.

fanespoitorul
    [09.07.10 17:39:06]

webmaster : alte probleme legate de bani. poate i s-a parut ca a dat f mult si a primit f putin; poate a fost la Buj al Arab si aici i se pare naspa. Nu poti sa dai vina pe conationalii nostri care se trag din huni, gepizi, tatari si alte popare migratoare si sa-ti versi nervii pe hotel. SINCER nu e just pentru cei care citesc si chiar vor sa mearga. Pentru Hrizantema : eu nu l-am crezut pe mirageboss. M-am gandit ca este vreun panpesimist. A avut dreptate. DE CE SA-I SPERIEM pe altii ca ne deranjeaza cei din IS, SV, BC - adica moldoveni. Este corect cum a scris ancacr ??. Nu sunt moldovean. Eu nu am nimic cu nimeni. Salut

miha75*
    [02.08.10 14:00:53]

hello

da, aveti dreptate, o vacanta compromisa. nu merita, dupa parerea mea, nici macar hotelul acela de 5 stele. eu una nu as mai experimenta litoral bulgaresc, eventual ceva statiune montana, dar si asta cu mari rezerve.

fanespoitorul, miha75*, zsolt_tusnad
    Alte impresii din această RUBRICĂLaguna Garden Hotel: