Carmen Hotel

FEB-2018
837 Lei
+ COPII: 2 -- varsta: 6 si 8 ani

Hotel Carmen = Zgomot infernal = Odihna zero = Dezastru total

Este Ora 00:00, a doua noapte de cazare si nu se poate dormi (in prima zgomotul masinilor a fost invins de oboseala excesiva pe care o resimtem cu totii).

Ferestrele si usile vibreaza de la petrecerea de la etajul 1, noi fiind la etajul 3. Este o petrecere pt cateva zeci de persoane de la o firma (Nordic).

Izolare fonica egala cu zero la fel ca si respectul pt clienti.

Raspunsul celor de la receptie a fost ca petrecerea va tine pana la ora 04:00.

De ce nu am fost anuntati in prealabil? Am fi plecat cu siguranta, deoarece am venit sa ne odihnim nu sa stam de garda...

Nu putem pleca deoarece am consumat 2 pahare de vin la cina la un restaurant din apropiere (Restaurantul hotelului foarte slab atat ca meniu cat si calitativ).

Nu am intalnit atata zgomot intr-un hotel niciodata, este ca la concert (nunta e minciuna).

Piscina are apa cam rece. Jacuzzi, apa cam murdara. Miros foarte puternic de clor.

Zgomot stradal infernal datorita tamplariei de foarte proasta calitate.

In afara de mobilierul din camere care este chiar ok, in rest totul este la cel mai jos nivel.

Nici pe departe 4 stele in 2018, poate in 1970.

La ora 00:00 in camera doi adulti stam si ne uitam la copii nostri care nu pot sa doarma din cauza nesimtirii unora.

Dezastruos!!! Total dezgustat... cea mai prosta experienta avuta vreodata in vreun hotel (si nu au fost putine).

Asa ceva nu doresc la nimeni!

Impresii încărcate de Kallu in 14.02.2018 00:40:25

Validat / Publicat: 14.02.18 08:03:58

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Aproape in toate statiunile turistice din Romania
  • Alte destinații turistice prin care a fost: In cel putin 25 de locatii turistice din Europa si Asia

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Kallu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3150 PMA (din 4 voturi) nota2

[14.02.18 08:03:48]

@Kallu: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Văd că sunteți încă acolo (sau în zonă). Deşi de multe ori nu publicăm impresiile scrise "live" din sejur, în cazul de faţă vom face o excepţie, în scopul facilitării luării legăturii cu voi — de către alţi turişti, care probabil vor ajunge acolo, unii în scurt timp! — cât sunteţi încă în sejur, pentru posibile întrebări / răspunsuri, de multe ori foarte utile — în direct, de la "faţa locului".

Completări, ajustări (inclusiv în privinţa notelor şi calificativelor acordate) — pot fi aduse prin rubrica ecouri, la finalul sejurului.

[14.02.18 09:17:25]

@Kallu: poza încărcată (a facturii) a fost ștearsă.

Conține date personale - și oricum nu e relevantă, ca descriere /ilustrație...

- iconita
[28.07.18 22:43:31]

Imi pare rau ca ati trecut prin ce am trecut si noi noi am stat o săptămână si ultimele 3 nopti au fost infernale... impotriva zgomotului ne am cumpărat de la farmacie doape de urechi... fetele adormeau repede la cat de obosite erau... eu am spus în reviul meu de acesta problema majora... a zgomotului peretii nu sunt antifonati... se pare ca nu au remediat problema se merge pe teapa... achiziționezi un sejur rămai cu banii dati si la revedere... asta e... din pacate... teapa ne am luat o... nu o sa mai venim niciodata in acest hotel