Pensiunea Bucovina

FEB-2018
REGIM MASĂ fara masa
cazare 240lei + 200lei masa

Bataie de joc

in mare: sotia racita, copilul racit, eu racit.

multe minusuri:

- a fost frig in camera. Caldura cu portia. Abia dupa ce am anuntat a 2a zi ca am avut frig a inceput sa se mai incalzeasca. Camera nu era izolata cum trebuie, se simtea frig si pe la usi.

- apa calda cu portia abia dupa ce lasai sa curga vreo 10 min se incalzea si puteai sa te speli.

- in baie scurgerea nu era buna si se facea balta pe jos si am fost nevoiti sa strangem noi apa de fiecare data cand ne spalam

- ca si in alte dati cand am mai fost: mi a "placut" iar "cheful" maxim al tipului de la receptie de a ne servi. El nici macar nu stia preturile si ne uitam impreuna in meniu sa verificam cat costa fiecare tip de mancare

- intrarea in curte nu era curatata si find in panta si plina de gheata cand am ajuns cu masina am alunecat si era sa facem accident. La plecare cel de la receptie a pus putina sare doar dupa ce i am zis noi ca nu putem trece cu masinile.

- am auzit certuri si tipete cu bucatareasa, ceva nu era ok la bucatarie probabil.

- locuri de parcare putine avand in vedere ghetusul de la intrare

- dupa prima noapte ne a zis ca daca nu ne convine cazarea sa i spunem daca nu mai stam ca sunt si alte grupuri care cauta cazare

- deci ospitalitate zero, la ce primire am avut nu as mai veni acolo, cel putin nu cu fetita.

singurul plus: mancarea buna

Impresii încărcate de goblin in 13.02.2018 10:21:48

Validat / Publicat: 13.02.18 11:50:20

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (goblin); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

[13.02.18 11:49:55]

@goblin: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 79&ridAnt=84582

• Bataie de joc si tupeu maxim (Jul.2017) - punctaj satisfactie: 3.00 (scris in 04.08.17 de Corina Deea din IASI) - NU RECOMANDĂ
  • Teapa (May.2016) - punctaj satisfactie: 2.15 (scris in 04.05.16 de Eugen ionita din BUCUREşTI) - NU RECOMANDĂ
  • Revelion ratat (Dec.2015) - punctaj satisfactie: 2.00 (scris in 31.12.15 de Drumetu din IAşI) - NU RECOMANDĂ
  • Dezamagire totala si indignare (Dec.2014) - punctaj satisfactie: [fara note] (scris in 03.01.15 de Olive* din BUCURESTI)
  • Teapa colosala (Dec.2014) - punctaj satisfactie: 2.83 (scris in 31.12.14 de Anca_maria din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • In Bucovina (Aug.2012) - punctaj satisfactie: 8.40 (scris in 11.09.13 de mvr din BUCUREşTI) - RECOMANDĂ
  • Placut si relaxant (Aug.2012) - punctaj satisfactie: 9.90 (scris in 17.08.12 de rio din BUCURESTI) - RECOMANDĂ