ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 28.04.2010

Extrem de nemulțumit
Sub orice critică
Extrem de nemulțumit
Către satisfăcător

ATENTIE!!! EVITATI ACEST HOTEL!!!

CEL MAI DISTRUS CONCEDIU! CURATENIA IN CAMERA LASA DE DORIT. DE MANCARE NICI PE DEPARTE CE VEDETI PE NET. PESTE STRICAT DE 3 ORI PE SAPTAMANA F F RARA PUI, VITA MAI DELOC. PRAJITURI SAU FRUCTE ARUNCATE PE MESE.

MI-A DISPARUT UN TERMOS SI CAND AM RECLAMAT LA RECETIE AU SPUS CA LE PARE RAU NU L-AM MAI RECUPERAT.

SEFUL HOTELULUI REFUZA SA STEA DE VORBA CU TINE LA RECLAMATII SI A ZIS CA DACA NU NE-A PLACUT SA NU MAI VENIM! ORICUM NU NE MAI TREBUIE DAR AM SCRIS SA STIE TOATA LUMEA PE AFARA-I VOPSIT GARDU INAUNTRU-I LEOPARDU! UN CONCEDIU RATAT!!!

N U - S E - R I D I C A - N I C I - L A - 3 - S T E L E!!!

Trimis de obreja in 28.04.10 14:28:34
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA. A mai fost în/la: CUSADASI

VIZUALIZĂRI: 2497 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (obreja); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

webmasterXY*
[28.04.10 14:36:57]

@obreja te inteleg ca esti suparat , totusi te rog ca pe viitor sa nu mai folosesti litere mari pentru ca este foarte greu de citit si in plus nici nu este politicos.

Diaura*
[28.04.10 14:39:40]

Inteleg ca hotelul nu se ridica dupa parerea ta, nici la trei stele, dar cum " ati supravietuit" atatea zile fara mancare?

Vad ca nici plaja nu ti-a placut; imi este greu sa cred ca o apa curata si limpede cu o plaja la fel de curata te-a nemultumit " extrem".

In general imi este tare greu sa admit ca ai dreptate in tot ce spui , mai ales la capitolul mancare, cand vad in dreapta fotogrfii care arata cu totul altceva.

valimi
[28.04.10 14:49:29]

Te-a costat 800 euro/10 nopti doua persoane la 5* in Antalya?

Nu prea cred...

Andox CONS. ONORIFIC AFA / TURCIA
[28.04.10 14:53:50]

@valimi, este pret fara transport.

Un pret normal pentru luna septembrie la un hotel care nu este de top in zona Antalyei.

Ba chiar dupa parerea mea, 80 euro/zi/camera e destul de mult.

CCRRIISSYY
[28.04.10 15:14:42]

Nu prea cred ca totul a fost ratat. Mai degraba s-ar putea ca tu sa fii trecut prin alte locatii mai pretentioase, iar acum sa nu se ridice la asteptarile tale. Oricum in Turcia exista diferente de la hotel la hotel dar nu cred ca in asa fel. Daca nu v-a placut ati stat totusi acolo 10 zile? Nu v-ati intoxicat de la atata peste stricat? Altadata te rog sa scrii cu litere mici ca sa poti fi inteles.

Angel-blue
[28.04.10 16:37:02]

Cred ca patima cu care ai scris nu se sincronizeaza momentul actual. Furia asta ar fi fost mai potrivita cu momentul sosirii din concediu dupa parerea mea. Daca la mai mult de jumatate de an inca te resimti in asa hal, inseamna ca ai trait o adevarata trauma in Kemer. Nu vreau sa para vreun "misto" gratuit pentru ca nu e cazul, dar micul tau review suna mai degraba a luare de ostatici decat a vacanta din propria ta vointa. Si daca intr-adevar a fost atat de chinuitor, cine v-a oprit sa nu plecati spre casa unde evident ati fi fost in siguranta? Intreb retoric.

Va doresc vacante cat mai linistite si o viata frumoasa! Viata ar trebui sa fie frumoasa oriunde ne-am afla, inclusiv la cort in mijlocul desertului daca NOI insine asa ne alegem.

radu123
[28.04.10 23:31:09]

1. la 800 euro/10 nopti all inclusive, nu poti sa te astepti la un hotel cu servicii de impecabile; este ca si cum cumperi o masina din clasa mica si vrei sa aiba performantele unei limuzine germane.

2. banuiesc ca termosul a disparut in incinta complexulu; in general, nimeni nu refuza sa stea de vorba cu tine, dar, trebuie sa ai ceva obiectiv de zis; daca a spus ce ai scris inseamna ca l-ati enervat cu pretentiile si modul in care ati pus problema

3. pretul este acceptabil cu all, daca vi se pare mult incercati la un hotel de fite din mamaia unde camera ajunge in week-end la 15 milioane (approx 370euro) cu mic dejun

pusi
[02.05.10 13:12:43]

pai la pretul asta... tu ce pretentii aveai ma rog???

si 3 persoane... inca

ASAS ROMANII VOR LUX PE BANI PUTINI si la sfarsit se mai si stranba si fac galagie pe unde se duc

... ca voi erau si la noi in hotel si faceau showw

eu 10 zile in kusadasi in 2008 luna iunie am dat ptr 2 pers cu avion 1350 E si am fost fffffffffffff multumita... la hotel 5 stele ALL

webmasterXY*
[02.05.10 13:23:08]

@pusi pe acest site nu sunt tolerate atacurile la persoana.

Fiecare are dreptul de a-si expune proprile pareri fara insa a ataca alti useri.

Acesta este un ultim avertisment verbal inainte de a trece la alte masuri .

Angel-blue, CCRRIISSYY, chelie_d, Diaura*, pusi, radu123, valimi
Alte impresii din această RUBRICĂKemer Reach Hotel: