Pensiunea Perla Carpaților [Moieciu de Sus]

înscris/ă în 06.04.13
FEB-2018
REGIM MASĂ Fără Masa
Irelevant

Pentru cei care se mulțumesc cu puțin...

Am petrecut un weekend in vila din spate într-o cameră triplă care ne-a dezamăgit. Pe jos nu era aspirat sau daca într-adevăr a fost aspirat înainte de închirierea camerei a fost superficial. După ce am rugat proprietara sa verifice a trimis pe cineva care a aspirat. Ușa de la baie nu se închidea decât după ce o trânteai de vreo trei ori (neplăcut și pt cine stătea în camera alăturată), săpun lichid ieftin și o jumătate de sul de hârtie, cam aceasta era toaleta. In prima vila au avut un eveniment personal (pomana) și parcarea deși foarte mare a fost ocupată complet. Când ne-am întors cu doua mașini la vila a trebuit să blocăm cu o mașina alte doua masini... Iar la plecare noi și ceilalți turiști ne-am chinuit sa ajungem la mașini deoarece era polei

Și eram toți cu copii. Daca am anuntat, deși ne vedea cum alunecam și ocolim pe lângă casă răspunsul a fost: N-am ce sa fac! Eu cred că se putea da rumeguș, cenușă, nisip sau sare... Ciudat că au trimis fetița sa înapoieze restul la o mașina și evident că abia se putea tine pe picioare, alunecând la fel ca noi... Părțile bune: căldură, loc de joaca pt copii, leagăne, loc pt grătar și curtea mare nu mai contează atât timp cât părțile rele sunt mai evidente.

Impresii încărcate de gilbert in 11.02.2018 21:43:09

Validat / Publicat: 11.02.18 22:27:03

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (gilbert); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 3 voturi) nota2

[11.02.18 22:26:05]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 93&ridAnt=84556

[11.02.18 23:31:48]

Te-am ruga să (re)verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)

• O locatie excelenta! (Aug.2017) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 24.08.17 de dannyro din BUZAU) - RECOMANDĂ
  • Nu ne mai intoarcem (Dec.2016) - punctaj satisfactie: 4.44 (scris in 06.05.17 de Iudex din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • Craciun Reusit (Dec.2014) - punctaj satisfactie: 8.80 (scris in 03.01.15 de Iudex din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • O experienta extrem de neplacuta aici (Sep.2012) - punctaj satisfactie: 4.05 (scris in 03.10.12 de alynush25 din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • Iesire reusita cu prietenii (Mar.2012) - punctaj satisfactie: 9.62 (scris in 14.03.12 de encristinel din BUCURESTI) - RECOMANDĂ

pagină generată in 0.139061927795 sec