Aqvatonic Med Spa (aquapark) - Steaua de Mare

DIN Vama Veche [CT]
înscris/ă în 11.10.09
JAN-2018

Atitudine inacceptabila...

Salutari tuturor, doresc sa îmi exprim părerea în mod corect si vreau sa spun de la început ca nu sunt o persoana răuvoitoare dar nu pot sa tac când vad ca bătaia de joc este la ea acasa,

ma adresez în special celor ce au putere de decizie în cadrul aceste firme care ofera servicii publice si aici ma refer la celebrul Spa, sauna, piscina etc...

mergem in afara sezonului la ei ajungem la Recepție 3 Adulți si un copil după ce Am sunat inainte sa întrebam de tarife si condiții dar a uitat doamna cu care am discutat la telefon sa ne spună ca se face rezervare pentru a putea intra,

Ok nu suntem primiți si plecam (atitudinea doamnei a fost sub orice critica tipa la noi de parca greșisem ca am venit)

douo saptamâni mai târziu ne conformam si sunam înainte pentru rezervare când surpriza ofertele afișate pe site nu erau valabile si la telefon mai mult aceiași atitudine lipsită de respect aceiași voce iritată de parca o deranjam ma certa evident...

nu recomand acesta locație si dacă nu doriți sa va stricați concediul sau orele libere in care doriți sa va relaxați plătind un pret care nu este deloc mic si care a crescut expnetial cu tupeul si nesimtirea pe măsura ce oameni au început sa vina la ei!!

Așa face romanul când începe sa merga afacerea își bate joc de client... rusine sa va fie!!!

Sper sa înceapă toți sa scrie si sa Rămâneți fără clienți doar așa va veți da seama ca noi clienți suntem cei care ar trebui sa fim tratări cu respect pentru ca datorită nouo afacerea funcționează!

Impresii încărcate de yachi in 13.01.2018 10:59:26

Validat / Publicat: 13.01.18 12:46:59

VIZUALIZĂRI: 2039

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (yachi); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2250 PMA (din 3 voturi) nota2

[13.01.18 12:46:28]

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Aqvatonic Med Spa (aquapark) - Steaua de Mare, EFORIE NORD" (deja existentă pe sait)

[Rubrica inițială: Meduza Hotel / Steaua de Mare]

Conform politicii saitului, seturile de impresii cu evaluări "zero peste tot" sunt publicate FĂRĂ NOTE, fiind considerate scrise (prea) la supărare, lipsite probabil de minima obiectivitate aşteptată.

Daca doreşte, autorul poate reveni asupra evaluărilor, fie prin intermediul linkului EDIT IMPRESII (dacă articolul nu este încă publicat), fie scriind un ecou în care specifică noile evaluări (dacă timpul alocat editării a expirat)

- ionut_c
[12.07.18 11:15:58]

@yachi: Eu zic ca esti rautacios, ba mai mult si gresit intentionat! Daca ma apuc sa nuantez, o sa zici ca sunt din partea firmei... dar nu sunt! Mesajul tau nu are logica!