Meininger Hotel Vienna Downtown Franz

înscris/ă în 11.01.18
JAN-2018
72euro

Hotel bun

Dupa plecarea din Ro am avut ca destinatie Vienna. Am gasit parcare langa hotel.

Camera ok, curatenie, lenjerii f curate, saltelele cam rele, aproape de centru.

Personal amabil, mic dejun extra pret, cafeaua insa f. rea.

Raport calitate pret ok!

Recomand celor mai putin pretentiosi si care iubesc mersul pe jos.

Am citit ca au probleme cu caldura pe timp de iarna, insa in camera noastra a fost cald.

Patul copilului a fost destul de mare, pozitionat sub geam, insa bine izolat.

Noi am fost multumiti si ne vom mai caza aici.

Impresii încărcate de Sef12 in 11.01.2018 11:59:47

Validat / Publicat: 11.01.18 13:20:57

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Sef12); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

F.UTIL/F.BUN [1300 PMA]  -  UTIL/BUN [600 PMA]   //   NU-MI PLACE [ -1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1900 PMA (din 2 voturi) nota2

[11.01.18 13:20:31]

Te-am ruga să (re)verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 84&ridAnt=84046

[11.01.18 13:54:12]

— (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ impus unei astfel de selecție.

• O alegere super (Jan.2012) - punctaj satisfactie: 9.10 (scris in 22.05.12 de bogdanfifa din CLUJ NAPOCA) - RECOMANDĂ
  • Impresionant (Jan.2012) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 19.01.12 de balazscsaba din TARGU-MURES) - RECOMANDĂ