ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 09.01.2018

Sub orice critică
Extrem de nemulțumit

încărcat de pe telefon!

Condiți Proaste

Am rezervat 15 camere in hotelul Mario &Ema din Carlibaba pentru a petrece un program de Revelion de vis asa cum scria pe pagina lor de facebook si chiar am avut si recomandări de la prieteni care fuseseră cu 3 ani de zile în urmă spunând că totul este frumos si asa am decis să plătim cei 1800 de Ron de persoană de pe data de 29.12.2017 pana pe data de 02.01.2018.

Din pacate totul a fost o minciună și in care am plecat cu toti mai devreme cu probleme de dureri la stomac.

Patroana de acolo care este si sotia primarului din Carlibaba la o discuție cu dânsa despre ce sa intamplat cu mâncarea de acolo nu a mai avut ce sa ne mai spuna, camerele sunt mizerabile băile miros a mucegai prosoapele sunt schimbate doar la cerința clientui, mâncarea este refolosite a doua zi, micul de jun este numai din mezeluri si toba etc...

In seara de Revelion sa pus muzica doar pentru cei din satul lor si la rugămintea noastră i am rugat macar sa adauge si alte genuri de muzica refuzandune total, dar cel mai groaznic a fost cand in prima zi a anului la micul dejun am primit salata de beuf facut cu salamul neconsumat cu o zi inainte.

Am scris câteva recenzii pe pagina lor de facebook in care au mai scris si alti de prin alte parti unde au participat si ei in seara de revelion si dupa circa o oră au sters tot si au lăsat doar cuvintele convenite lor.

Asa ca nu va recomand sa mergeți acolo.

Trimis de Song in 09.01.18 18:43:03
Validat / Publicat: 09.01.18 19:47:48
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în [ALTE LOCURI în BUCOVINA].

VIZUALIZĂRI: 1355 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Song); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 450 PMA (din 1 vot)
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 28.00 EUR pe cameră

webmasterX [09.01.18 19:46:32] »

@Song: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 85&ridAnt=84015

• Alte impresii din această RUBRICĂMaryo & Ema Hotel [Cârlibaba, SV]:

• pagină generată în 0.037588119506836 sec