Zenith Conferece & Spa Hotel (ex Golden Tulip)

05.01.2018
Avatar ioana kirita
DIN Mihăilești [GR]
înscris/ă în 10.07.13
DEC-2017
REGIM MASĂ Pc

Un mini sejur de revelion magnific

Revelionul 2017 ne-am hotarat sa-l petrecem la mare.

Zis si facut am rezervat printr-o agentie de voiaj 3 nopti la hotel Zenith Mamaia.

Am plecat pe data de 30 decembrie la mare. Cum am ajuns la hotel am fost cazati si primiti f bine de personalul de la receptie.

Apartamentul in care am stat era f curat, f spatios, f calduros si cireasa de pe tort a fost ca era si cu vedere la mare.

Ca sa nu mai lungesc vorba... in cele 4 zile cat am stat la acest hotel am fost tratati regeste.

Peteecerea de revelion a fost o reusita, masa festiva de pe 1 ianuarie la fel, personalul f atent la toate dorintele noastre, personalul de la spa la fel... ce mai...

O mini vacanta de vis. Felicitari organizatorilor, urmatorul revelion va fi cu siguranta tot la hotel Zenith.

Recomand cu caldura.

Impresii încărcate de ioana kirita in 05.01.2018 17:52:54

Validat / Publicat: 05.01.18 18:27:22

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Mamaia

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (ioana kirita); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2700 PMA (din 5 voturi) nota2

[05.01.18 18:23:10]

@ioana kirita:

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 13&ridAnt=83915

- Aurici
[05.01.18 22:32:22]

@ioana kirita: Pai am petrecut impreuna, se pare. Pentru noi a fost al doilea an si pot sa spun si eu ca a fost la fel de bine, chiar daca cu cateva minusuri dar si plusuri fata de anul trecut. Noi am fost cei multi care am stat la mesele lungi, gasca noastra fiind de 60 de persoane anul asta.

Mi-ar placea sa vad si niste poze, ca material a fost din greu.

Un an bun care sa continue asa cum a inceput la Zenith!

- roth
[07.01.18 19:19:17]

Eheiii, magnific da, e de bine dar te rog da si cateva segvente prinse la momente diferite sa arate acest lucru.

Ma bucur cand citesc rw de bine, cand turistul este multumit, dar... vrem pozeeeee!!

Un an bun si multe vacante

• Hotel Zenith din Mamaia – bun pentru evenimente mari (Oct.2018) - punctaj satisfactie: 9.60 (scris in 06.10.18 de Dan&Ema din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Dezamagire maxima (Sep.2018) - punctaj satisfactie: 3.65 (scris in 08.09.18 de ioana kirita din MIHăILEșTI [GR]) - NU RECOMANDĂ
  • Dezamăgiți!!! (Jul.2018) - punctaj satisfactie: 6.80 (scris in 30.07.18 de Marianti din BAIA MARE) - NU RECOMANDĂ
  • OK (Jul.2018) - punctaj satisfactie: 8.20 (scris in 17.07.18 de AlinaM5 din FOCşANI) - NU RECOMANDĂ
  • Sejur OK (Jun.2018) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 18.06.18 de herrdima din BUCUREşTI) - RECOMANDĂ
  • Locatie draguta (Sep.2017) - punctaj satisfactie: 9.60 (scris in 25.10.17 de AlinaP2 din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Dezamagire (Aug.2017) - punctaj satisfactie: 5.00 (scris in 20.08.17 de Daniel Giusca din BUCUREşTI) - NU RECOMANDĂ