Pensiunea Natural

MEMBRU: PREMIUM
OCT-2017
REGIM MASĂ Md
500 ron

Cam mic şi inghesuit pentru un preț aşa mare

Zona unde este hotelul, pe strada Castelului, este linistită şi centrală iar camerele sunt destul de curate (totuşi, soțul meu s-a trezit cu pişcaturi de purici pe picioare după o noapte).

Minusuri - camera mică (la mansardă) (ni s-a propus alta mai jos dar era şi mai mică - ai loc să faci 2 paşi şi atât până la uşă); micul dejun foarte modest, cu 2-3 felii de brânză, 2-3 de salam, jumătate de roşie şi de castrevete apoi croissante in pungi de 1 leu din supermarket pe care eu le detest, pline de chimicale; micul dejun se servește in holul hotelului - sunt câteva mese înghesuite şi uşa de la intrare se deschide mereu, în plus auzi în timpul mesei conversațiile din recepție ceea ce nu mi se pare ok.

Cred că puteam găsi condiții mai bune la prețul plătit de 260 ron / noapte / cameră.

Impresii încărcate de FrancescaClara in 04.01.2018 18:58:49

Validat / Publicat: 04.01.18 20:24:41

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (FrancescaClara); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

F.UTIL/F.BUN [1300 PMA]  -  UTIL/BUN [600 PMA]   //   NU-MI PLACE [ -1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1200 PMA (din 2 voturi) nota2

[04.01.18 20:22:38]

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Pensiunea Natural, BRAȘOV" (deja existentă pe sait)

[Rubrica inițială: BUFFER CAZARE]

Din câte-mi dau seama aici ați fost cazați la un fel de struțo-cămilă, ”Hotel Pensiune Natural”; așa cum se autodefinesc

Dacă am intuit corect: Te-am ruga să (re) verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)

[04.01.18 20:35:31]

— (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ impus unei astfel de selecție.

• Minciuna (Jan.2010) - punctaj satisfactie: [fara note] (scris in 11.11.10 de razvi din BRASOV)
  • INFO: