Ring Avenue Apartments

Avatar tibitana
înscris/ă în 06.12.17
DEC-2017
150 EUR

NB: Articol selectat ca fiind „de interes editorial crescut” — (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă SAU (1A) ar fi meritat rubrică nouă, dar crearea ei nu a fost considerată oportună (în acel moment); — (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ impus unei astfel de selecție. Voturile FB/FU, B/U sunt de valori semnificativ mai mari.

Recomand

Apartamentul in care am stat este situat intr-o zona exceptionala.

Cele mai importante obiective turistice sunt la o distanta care poate fi parcursa fara probleme pe jos (noi nu am folosit niciun mijloc de transport si am mers peste tot pe jos).

Apartamentul este spatios, frumos si ofera toate facilitatile de care aveti nevoie, iar proprietarul este extrem de prietenos si vorbeste perfect limba romana.

Ne-am simtit foarte bine si, cu siguranta, data viitoare cand vom merge la Budapesta, vom face tot posibilul sa stam tot acolo.

Pe scurt, este un loc pe care il recomand.

Impresii încărcate de tibitana in 06.12.2017 16:56:41

Validat / Publicat: 06.12.17 17:35:01

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în UNGARIA. A mai fost în/la: Szeged

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (tibitana); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

F.UTIL/F.BUN [1300 PMA]  -  UTIL/BUN [600 PMA]   //   NU-MI PLACE [ -1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3100 PMA (din 4 voturi) nota2

[06.12.17 17:34:22]

@tibitana: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

=====

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 88&ridAnt=83501

[06.12.17 21:32:57]

Dacă aveți cont pe AmFostAcolo, vă puteți autentifica mai jos