SuperSki Hotel

DIN Baia Mare
înscris/ă în 06.12.17
NOV-2017

Cazare

Hotelul este frumos, curat, locatie buna doar o singura Problema am platit 170 pe noapte si nu am beneficiat de nici o facilitate a hotelului asa cum a zis la telefon respectiv sauna, jacuzzi, ciubar, motiv eram singuri cazati in hotel

e si de inteles dar trebuia sa ni se faca o reducere parerea mea pt ca nu aveam acces nici la partie si cum ar fi trebuit sa ne petrecem timpul?

Putea sa ne recomande la cabana era un pret mai accesibil sau alt pret la cazare,

initial am rezervat 2 nopti ajungi acolo auzind ce ni se ofera am renuntat la ceea de a doua noapte.

Impresii încărcate de rodica21 in 06.12.2017 13:35:40

Validat / Publicat: 06.12.17 15:31:43

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (rodica21); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2

[06.12.17 14:47:36]

@rodica21: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului (şi timp de 30 de minute după publicare). Completări se pot aduce şi ulterior — prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează... ", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

- pentru a încărca foto din sejur ori minisejur: click aici.

Te-am ruga să (re)verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)

Dacă aveți cont pe AmFostAcolo, vă puteți autentifica mai jos