Pensiunea Floare de Colț [Mănăstirea Humorului]

DEC-2017
TIP: TEAM-BUILDING
REGIM MASĂ Faramasa
+ COPII: 3 -- varsta: 2_12

Mai este mult de lucru...

Am rezervat si achitat avans pentru 8 camere... Am ajuns joi 30.11.2017 ora 16,00.

Cazare in camere curate, la etaje diferite dar unele cu mucegai... una fara bec... la una am ramas cu clanta de la usa in mana... Frig de pestera!

Wi-fi cu semnal super slab si care se restarteza la 10 secunde.

Fara apa calda in momentul sosirii. Am asteptat rabdatori remedierea problemelor conform promisiunilor.

Servit masa (diverse ciorbe) de nota 6 din 10. Servire 7 din10.

Intretimp am fost abordati si amenintati de patroni sa achitam integral sejurul. refuzat...

La ora 23 am apelat 112 pentru recuperare avans, dupa sosirea echipajului de politie am recuperat avansul si am plecat dupa celelalte doua grupuri de dinaintea noastra spre o alta cazare.

Patroni tineri dar foarte slabi manageri. Impertinenti si aberanti, mentalitate de mahala si de sapani de sclavi.

Imi asum acest review, ma puteti contacta la e-mail pentru detalii numai sa nu mai pateasca altcineva la fel.

Peisaje si amenajari foarte bune, oameni care strica totul...

NOTĂ: Operatorul acestei destinații (proprietarul, administratorul etc) a scris un răspuns / drept la replică referitor la aceste impresii

Impresii încărcate de Akaju in 03.12.2017 18:53:42

Validat / Publicat: 03.12.17 19:58:46

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Brasov, Bucuresti, Praid, Sovata, Lacul Rosu, Mamaia, Mangalia, Eforie,

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Akaju); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2700 PMA (din 4 voturi) nota2

[03.12.17 19:57:11]

@Akaju: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

- Cezar13
[23.12.17 06:57:56]

Tot ce s-a scris aici este FOARTE COTECT! Să nu se creadă că a fost un accident în dec. 2017, această situație jalnică la Floare de Colț este de mai mult timp. Cel puțin Crăciunul 2016 a fost identic: mucegai, fără apă caldă, fără căldură, iar 24 ore fără apa rece!! . La usa camerelor ni s-au pus sticle de apa de 2 litrii pentru WC-uri. Cred ca asta spune tot! Majoritatea au plecat pe 23 sau 24 decembrie la alte pensiuni, eu am rezistat până în ziua de Crăciun, când am plecat pe drumuri cu copil de 7 ani. Mi s-a promis returnarea unor sume de bani; a trecut 1 an si nimic. Concluzie: dacă puteți să evitați, nu faceți o greșeală.

[23.12.17 08:27:07]

@Cezar13: Ne-am bucura să putem citi impresiile tale de acolo scrise ca articol (review) nou.

Daca doreşti, copiază textul de mai sus şi reincarcă-l - cu eventuale ajustări, completări etc - folosind linkul ADAUGĂ IMPRESII NOI