Unde mâncăm în Iași?

înscris/ă în 15.08.12
NOV-2017

Foarte placut impresionat

Localul Blue Acqua din Iasi

Am descoperit in Iasi un local cu meniul de baza peste.

Amplasat intr-o zona accesibila cu foarte multa verdeata si cu mult gust aranjat.

Prima senzatie pe care am avut-o a fost ca am intrat la bordul submarinului Nautilus al vestitului Nemo, in salonul de oaspeti.

Atmosfera creata astfel, o muzica discreta, vechi combinat cu tehnologia noua creeaza din start o atmosfera deosebit de placuta.

Personalul foarte amabil si promt, ce am comandat a fost deosebit de delicios ceea ce m-a convins sa revin si cu siguranta voi reveni impreuna cu familia.

Recomand cu caldura celor ce gusta delicatesele de mare la preturi mai mult decat rezonabile si atmosfera ce te traspune la bordul unei corabii vechi (sau a vestitului Nautilus, functie de fantezia fiecaruia) sa viziteze si sa se delecteze cu bunatatile oferite de acest local.

Acord 10 cu felicitari celor ce gestioneaza acest local

Impresii încărcate de Popovici Dan in 11.11.2017 23:58:05

Validat / Publicat: 12.11.17 08:38:18

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: In romania, litoral, suceava, sinaia

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Popovici Dan); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  5400 PMA (din 10 voturi) nota2

[12.11.17 08:37:39]

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Unde mâncăm în Iași?, IAȘI" (deja existentă pe sait)

=

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 95&ridAnt=83100

- danaeldreny
[12.11.17 11:05:46]

@Popovici Dan: Plăcut și interesant! Verdeață combinat cu decoruri deosebite, mâncare bună, prețuri decente poate rezulta doar succes!

Dacă aveți cont pe AmFostAcolo, vă puteți autentifica mai jos

pagină generată in 0.557989120483 sec