Iaki (ex Bucureşti) Hotel

înscris/ă în 03.11.17
OCT-2017
+ COPII: 2 -- varsta: 2, 4

Servicii exceptionale!

Stiam dinainte sa vin aici ca acest hotel are un renume, insa nu stiu niciodtaa la ce sa ma astept pana nu vad cu ochii mei.

Este foarte curat, serviciile sunt perfecte, iar staff-ul s-a comportat exceptional! Poate am fost putin sceptica la inceput, insa eu si familia mea ne-am simtit extraordinar de bine in mini vacanta noastra!

Recomand cu cea mai mare placere, chit ca veniti in timpul sezonului estival sau in afara lui, experienta a fost foarte placuta si ne-am distrat de minune!

P. s.: incercati neaparat tiramisu de aici, este extrem de bun!

Impresii încărcate de Ioanadm in 03.11.2017 15:27:42

Validat / Publicat: 03.11.17 17:57:35

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Mamaia, Busteni, Transilvania

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Ioanadm); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 3 voturi) nota2

[03.11.17 17:57:00]

@Ioanadm: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului (şi timp de 30 de minute după publicare). Completări se pot aduce şi ulterior — prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează... ", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

- pentru a încărca foto din sejur ori minisejur: click aici.

- rentea
[04.11.17 12:30:39]

Pai si nu ne povestiti si noua de ce v-a placut atat de mult? Dati-ne niste detalii, convingeti-ne sa venim aici...