ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 21.04.2010
DIN: constanta
ÎNSCRIS: 21.04.10
MAY-2009

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Foarte reusit!!! Recomand cu caldura... M-as intoarce oricand!!!

Un hotel FOARTE CURAT... FOARTE NOU... CU O MANCARE FOOOAAARTE BUNA!!!

AM PLATIT 100 EURO DE PERSOANA CU TRANSPORT PROPRIU ALL INCLUSIVE!!! SUPERRBBB. !!! PESTE ASTEPTARILE NOASTRE!!!

PRET FOAAARTE MIC... SERVICIII FOOARTE FOARTE BUNE DE 5 STELE!!! DESI ARE 3 STELE!

Trimis de Alinaalina in 21.04.10 15:24:46

VIZUALIZĂRI: 1545 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Alinaalina); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 0 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)
NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

webmasterXY*
[21.04.10 15:33:48]

@Alinaalina , te rog pe viitor sa nu mai scrii cu litere mari deoarece este greu de citit .

Poate iti gasesti timp sa ne dai mai multe detalii despre acest hotel si experienta ta traita acolo.

O poti face prin intermediul ecourilor si noi le vom adauga la review.

Pana atunci, prezentul review este retras din concurs, necalificandu-se pentru participare datorita saraciei in detalii.

valimi
[21.04.10 15:35:17]

Doar 100 e/persoana pentru 4 zile AI?

Ce-i asta, club de binefacere?

Ce primesti de banii astia, m-ai facut teribil de curios? La pretul asta se face 1 mai la bulgaratata.

ancamariagadea*
[21.04.10 15:43:04]

@Alina, pe viitor, daca scrii cu litere mari si atat de telegrafic nimeni nu prea va tine cont de ce vei scrie! Tie ti-ar placea sa citesti astfel de impresii? Cat de utile ti-ar fi?

Chiar daca ai timp putin timp la dispozitie, incearca sa faci totusi o scurta descriere, cu cat mai multe informatii (cate ceva despre servicii, camera, restaurant, mancare, plaja). Nu e nevoie sa scrii romane...Eu sunt ferm convinsa ca poti, insa nu ai experienta in a scrie impresii...din cate vad.

Bafta pe viitor!

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][0 vot]
Andox CONS. ONORIFIC AFA / TURCIA
[21.04.10 15:55:00]

@valimi , in mai nici in Kusadasi nu este sezon , iar Vera Santa Maria este unul dintre cele mai ieftine hoteluri de 4* din Kusadasi.

De ex. acum gasesti pt. luna mai oferte cu 35 de euro/camera/noapte AI deci 70 de euro de pers. pentru 4 nopti.

Problema este ca o sa te coste drumul mult mai mult decat hotelul , sunt totusi 1100 km din Bucuresti pana in Kusadasi iar benzina este scumpa in Turcia.

alex1968
[21.04.10 20:33:12]

Am constatat si eu ca Vera Santa Maria este - poate - cel mai ieftin hotel All Inclusiv de 4 stele din Kusadasi (ma refer la hotelurile incluse in ofertele agentiilor noastre de turism). Cu toate acestea, am vazut ca toate impresiile postate pentru sejururile din 2009 au fost la superlativ (comparativ cu cele din 2008, care-ti creau o impresie aproape dezastruoasa). Am inteles, tot de pe acest site, ca hotelul a fost renovat in 2009. Cu toate acestea, el este - inca - foarte, foarte ieftin.

Nu am fost niciodata in Turcia si m-ar tenta foarte mult sa merg in aceasta vara aici (datorita pretului si a opiniilor excelente pe care le-am citit aferente sejururilor de anul trecut), insa pretul mi se pare totusi suspect de ieftin.

Rog mult pe cineva care a fost acolo sa-mi spuna care este explicatia acestui pret scazut (nu ma refer la ofertele de extrasezon, ci la ofertele pentru aceasta vara pe care le-am vazut pe la agentii si care sunt destul de mult sub preturile de la alte hoteluri de categorie similara).

Multumesc mult.

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][1 vot]
cosminp
[21.04.10 21:41:52]

dai 200 euro pe un sejur de 2 persoane, 250 euro pe benzina si cate zile pe drum. hilar.

adica a costat 450 euro 4 nopti, 110/noapte.

cris_bv_2007
[22.04.10 11:54:07]

noi suntem 2 persoane si mergem pt 540 euro 7 nopti la vera santa maria din 15 iunie k 2 nopti intermediare la Canakale...intr-adevar a fost cea mai buna oferta din cate am gasit...parintii mei pleaca tot in iunie, din 7 dar si mai ieftin...pe 450 euro insa fara opriri intermediare,in pret este inclus si autocarul...

bigu_2006_rapid
[11.05.10 17:27:12]

pt. Alinaalina! hotelul este acum de 4 (patru) stele clasificare obtinuta in 2009 datorita renovarii intregului hotel, schimbarii personalului hotelului! era de 3 stele pana in anul 2008 (toamna) si se numea atunci Vera Le Prince Ada! diferenta dintre acestea (cu toate ca este aceeasi locatie) este ENORMA! credeti-ma ca stiu ce spun!

am prieteni care au fost si inainte si dupa!

diferenta se vede inca de la receptie din momentul cand ti se pune bratara pe mana si te cazeaza! adica in 5 minute!

prietenii mei au ramas blocati de schimbare anul trecut (2009) si nu mai pridideau cu laudele inca de cum am ajuns la hotel (28. Aug. 2009. ora 21. 00). bineinteles ca si in celelalte zile au continuat cu laudele, dar nu mai era nevoie pentru ca am putut constata si singur serviciile acestui hotel. si pentru ca mi-a placut am luat si anul acesta (2010) la Vera! incepand cu 21 August (plecarea pe 20 din bucuresti cu autocarul -fara escale). asa ca ne vom vedea acolo si sper ca o sa va simtiti minunat acolo, asa cum si eu m-am simtit in 2009!

Vera görüşmek üzere! "

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][1 vot]

alex1968, bigu_2006_rapid, cosminp, cris_bv_2007, valimi
Alte impresii din această RUBRICĂLuana Santa Maria Hotel (ex Sole, ex Vera) [Bayraklidede]: