Descoperă Toscana

Avatar zburatura
DIN București
înscris/ă în 03.07.14
OCT-2017

NOUAmFostAcolo recomandă, pentru transfer Aeroport - Hotel (Roma) și tururi turistice ale Romei / Vaticanului serviciile oferite de www.ghidroma.com
  • Informatii sau rezervări: pe sait sau tel. 0039 324 981 3672
  • Totul la superlativ

Buna ziua, am fost in excursie cu Senior voyage in luna octombrie, un sejur foarte frumos, zona Toscana este foarte frumoasa, curata, plina de verdeata, livezi de maslini si plantatii de vita de vie.

Am avut o oarecare temere la plecare, datorita impresiilor citite, dar surpriza, totul a fost la superlativ, am locuit Montecattini Terme, hotelul Prezident - f. bun- peste asteptari, curatenie, masa adica mic dejun si cina, servirea din partea ospatarilor, totul la superlativ.

Programul este f. bun, excursiile se pot face cu ghid Sienna- San Gimignano, Cinque terre, insula Elba, si cu trenul Florenta biletul costa 11 euro dus intors, Lucca 9 euro dus intors. Va recomand cu caldura acest sejur.

Vremea a fost excelenta in aceasta perioada a anului.

Impresii încărcate de zburatura in 16.10.2017 12:54:17

Validat / Publicat: 16.10.17 13:28:28

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ITALIA. A mai fost în/la: mai multe locuri

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (zburatura); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3600 PMA (din 7 voturi) nota2
    • Ai fost acolo? - Scrie impresii / Incarcă foto din excursie
    • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de zburatura? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

[16.10.17 13:28:21]

@zburatura: Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 41&ridAnt=82660

am locuit Montecattini Terme, hotelul Prezident - f. bun

Poţi folosi linkul SCRIE IMPRESII (se deschide într-o fereastră nouă)

ATENȚIE! referirile la AGENȚII și alte entități din România care funcționează pe principii COMERCIALE (portaluri web de profil etc) sunt INTERZISE

Puteți trimite, în schimb, aceste informații prin intermediul mesajelor personale (pe privat) - click pe numele utilizatorului, apoi, în fereastra nou-deschisă, pe linkul "Trimite mesaj pers".

Dacă aveți cont pe AmFostAcolo, vă puteți autentifica mai jos

pagină generată in 0.64968919754 sec