Pensiunea Class [Săliștea Sibiului] (unitate neclasificată)

13.10.2017
Avatar remo59
DIN Cernavoda
înscris/ă în 14.08.12
JUL-2017
REGIM MASĂ FARA MASA

Preţuri mari... aşteptări puţine

Urmare de aici

La intoarcerea din sejurul petrecut in tara m am oprit la Saliste in cautarea unei pensiuni. Fiindca la pensiunea mea de suflet Rudi si Ella era ocupat nu am avut de ales si ne am cazat o seara la pensiunea Class.

Am ramas complect dezamagit aproape de totul.

O pensiune mare cu parter si etaj. Ceva de felul unui vagon de tren cu hol mare pe mijloc si camere pe stanga si dreapta.

In camere dansa parchetul sub tine se auzea orice zgomot din camera, iar pe hol daca mergeai era acelasi zgomot.

In camere de la etaj era o caldura de credeam ca ma sufoc. Nu era niciun aparat de aer conditionat la nicio camera.

In schimb pensiunea era utilita cu bucatarie pentru cei care doreau sa si pregateasca singur masa.

Domnisoara care ne a intampinat la poarta ne a luat 130 de lei pentru cazare.

Masa nu se serveste in aceasta pensiune.

Am preferat sa nu plec si sa nu stau in strada in conditiile in care afara erau aproximativ 30 de grade Celsius.

Nu recomand aceasta pensiune indiferent ca trebuie sa dormi in masina.

Impresii încărcate de remo59 in 13.10.2017 15:14:53

Validat / Publicat: 13.10.17 19:52:38

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (remo59); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

F.UTIL/F.BUN [1300 PMA]  -  UTIL/BUN [600 PMA]   //   NU-MI PLACE [ -1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4900 PMA (din 7 voturi) nota2

[13.10.17 19:47:53]

@remo59:

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 68&ridAnt=82619

[14.10.17 06:06:22]

• Pensiunea Class, Săliștea Sibiului (Nov.2015) - punctaj satisfactie: 9.38 (scris in 16.02.16 de makuy din BUCURESTI) - RECOMANDĂ