Fisherman's Hotel

înscris/ă în 10.10.17
OCT-2017
+ COPII: 2 -- varsta: 5-7

Pro si contra

Pro:

- drum bun proaspat asfaltat de la Muresenii Bargaului

- lacul, peisajul si locatia in general este superba

- personalul este de nota 10!!!

- am fost in unul din cele 3 apartamente disponibile, sunt mari, spatioase. Nu stiu cum sunt camerele dar din cate am vazut sunt mici

- Camera curata, cearceafurile si prosoapele curate

- Mancare ok, mediu. Mi-a placut mancarea traditionala servita si la mic dejun

Contra:

- Bazinul este o dezamagire totala, pierdere de timp, clar ca nu este punctul forte al hotelului. Dar avand in vedere ca am fost in Octombrie, de dragul copiilor am platit intrarea in bazin, pt. ca nu este inclus in pretul de cazare.

Am platit 340 ron/noapte pentru cazare si pt. intrare la bazin mai platesti 25 de ron / adult sau 40 ron / adult daca vrei si sauna.

Bazinul este foarte mic, inaltimea in incapere este deranjant de redusa, ventilatie teoretic exista dar nu functioneaza, aerul era saturat de clor incat plangeam si tuseam in continuu. Fetita noastra de 5 ani tuseste de 4 zile decand am fost acolo.

- ca sa ajungi de la bazin in camera, trebuie sa treci prin restaurant si in fata barului. Este o greseala de proiectare foarte mare dupa parerea mea.

- wifi teoretic este, practic nu este. semnalul atat de slab, incat doar ca vede telefonul, dar nu poti folosi.

- patul dublu matrimonial este defapt 2 paturi simple puse unul langa celalalt

- in interior gasesti multe rezolvari, solutii ieftine care nu sunt demne pt. un hotel de 4 stele

- preturile sunt mari pentru ce ofera

Impresii încărcate de konti in 10.10.2017 19:57:17

Validat / Publicat: 10.10.17 20:47:11

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Mures

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (konti); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3150 PMA (din 5 voturi) nota2

[10.10.17 20:46:45]

@konti: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 79&ridAnt=82576

pagină generată in 0.54393196106 sec