ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 22.09.2017
ÎNSCRIS: 05.09.17
SEP-2017

încărcat de pe telefon!

Am fost si nu m-as mai duce

Cred ca fotografiile vorbesc de la sine. Vila este altfel prezentata pe site.

Locatia este o vila de apartamente cu 2 camere.

Singurele ucruri bune au fost:

-vederea la mare (dar asta nu si-o pot asuma)

-in fiecare zi venea cineva sa faca curatenie. Si poate si faptul ca avea bucataria utilata (desi nu m-am dus la mare ca sa gatesc).

In fotografia 3 este becul de la baie care era iesit prin aplica (aplica fiind topita). Din aceasta cauza nu am avut lumina la baie.

Nu am vazut picior de administrator (sau om al locului) tot sejurul. Cand am ajuns la vila ni s-a spus prin telefon: "vedeti unde e deschisa usa cu cheia pe dinauntru" (erau si alte apartamente locuite). Pe "holul" de intrare, pana ajungeam la apartament la etajul 1, nu era lumina noaptea. Aveai nevoie de lanterna telefonului.

Trimis de cosinelu in 22.09.17 13:06:44
Validat / Publicat: 22.09.17 17:11:53

VIZUALIZĂRI: 3788 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (cosinelu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

[22.09.17 13:27:14]

@cosinelu: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

AZE
[22.09.17 18:46:41]

@cosinelu: Buna ziua si bun venit si din partea mea un simplu user de pe AFA. Din ceea ce am văzut din fotografii, vila se afla in renovare iar proprietarii ar fi trebuit sa comunice asta cu clientii lor evetual sa lase un discount la pretul de cazare. Cat a costat cazarea?

Referitor la prezentarea pe site: Pentru prezentarea locatiilor de cazare, locuri de luat masa si obiective turistice singurul responsabil este autorul articolului/reviewului si nu siteul AFA care doar publica articolele de site (si eventual editează dupa caz textul, fotografiile, are dreptul de a publica sau nu in functie de continut)

Asta înseamnă ca eu am descris sejurul din 2013 acolo iar in cei 4 ani se pot schimba conditiile drastic. Eu am. descris cat de cat pozitiv sejurul deoarece clădirea nu era in renovare, totul era nou înăuntru, panorama din camera văzută era deosebita (de acolo si titlul reviewului) apropierea de plaja, curtea cu grătarul, parcarea, totul mi-a plăcut, nu era nimic defect totul functiona. Pretul plătit era 50 ron /apartament/noapte sfarsit de mai, din cauza ca nu m-au putut caza in pensiunea aleasa (nu era gata de sezon) Pretul normal atunci era 80 ron. (in august bineinteles pret dublu spre triplu)

Cat despre faptul ca nu ati văzut picior de administrator cred ca este obisnuinta celor de acolo. In 2013 era alt administrator (asta stiu sigur ca on 2016 am fost din nou la o alta pensiune dar detinuta acelasi proprietar) Adevărat la cazare era acolo dar mai târziu am. avut nevoie de lenjerie de pat suplimentara (aveam copil mic in dotare) iar administratorul prin telefon m-a ghidat la vila vecina (vila Fatima se numea pe atunci) intr-o anumita camera din care mi-am adus singur lenjeria de pat) Apreciez încrederea dar nu asa se face.

[22.09.17 19:51:55]

AZE