82067

înscris/ă în 16.09.17
MEMBRU: CHIBIȚ
SEP-2017
REGIM MASĂ MD Cina

Un loc mult prea linistit printre atat de multa galagie cotidiana...

Pensiunea Moldova din Piatra Neamt alaturi de intreg ansamblul de oameni frumosi si primitori si peisaje de o frumusete rara admirate chiar de la propriul geam al camerei formeaza atat un loc despre care pot sa spun ca mi a adus un weekend de neuitat cat si un loc pe care sper ca il voi revedea cat de curand.

Mancarea gustoasa servita intr-o atmosfera mai mult decat primitoare si savurata alaturi de cei mai dragi oameni, in acest loc pentru mine a inseamnat o experienta superba.

Pensiunea este situata si intr-o parte extrem de linistita si neaglomerata a orasului, acest lucru permitand plimbarile stradale atat nocturne cat si in cursul zilei, cu animale sau fara (noi am avut cu noi un catel, care s-a simtit nemaipomenit in aceasta evadare din rutina cotidiana a Bucurestiului).

In concluzie as vrea sa va invit pe toti cei care aveti drum in partile acestea ale tarii, in acest mic colt de rai pentru momente de relaxare bine meritate alaturi de toti cei dragi si/sau de prieteni noi, cunoscuti chiar in acest loc.

Impresii încărcate de Patti in 16.09.2017 20:31:28

Validat / Publicat: 16.09.17 22:26:27

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Patti); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  -1 PMA (din 1 voturi) nota2

[16.09.17 22:26:09]

@Patti: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 54&ridAnt=82067

- celeste
[16.09.17 22:51:41]

Si eu am fost acolo... dar, mi se par multe rw-uri despre aceasta pensiune... multe fără poze...

[16.09.17 23:06:59]

@celeste: multe au fost de la grupul organizat care s-a cazat acolo, în septembrie - unul destul de mare.

E ca la Întâlnirile AFA - scriu destui de mulți după o asemenea reuniune, nu? Fără ca acolo să ți se pară ”ciudat” :)

Articolel grupului respectiv au fost publicate 9x% fără note - crf Regulamentului și similar celor de la Întâlnirile noastre.

Autoarea impresiilor de față nu pare să fie din acel grup.

- celeste
[16.09.17 23:14:35]

@webmasterX: mi-am dat seama ca au fost un grup... eu vroiam mai multe poze... nu din foișor.

pagină generată in 0.0789020061493 sec