81939

REGIM MASĂ FĂRĂ MASA
320 LEI
+ COPII: 1

Mai bine NU!!

Am ajuns in Tulcea cu gandul de a ma caza pentru doua nopti la o anume pensiune. Sunasem si pretul părea bun, locația la fel. Însă cand am ajuns acolo... am fost nevoita să fug... nu era ce văzusem eu in poze.

Pentru ca veneam de la vreo 400 km distanta si eram obosiți... am hotarat sa caut altceva. Si am gasit Pensiunea Delta Dunării...

Ultima camera... tripla... 160 ron. Fără frigider, fara balcon... doar o tentativa de balcon... Dădusem banii... primisem bon fiscal.

Ce mai puteam face?

Seara a început cosmarul. Petrecere la barul de alaturi... Pana pe la 4.00 dimineața nu am inchis un ochi... La 6.30 s.a terminat ceea ce se numea o noapte de odihna.

A urmat o zi istovitoare... insa ma bucuram ca voi putea dormi in noaptea ce urma. Însă cand am ajuns in fata pensiunii tocmai am vazut ca se făceau pregatiri pentru o petrecere... nunta, botez... Dumnezeu stie ce... Deci o doua noapte de muzica... la maxim ca doar asa ne sta bine noua la petreceri...

Pe la 4.00 cred ca s.au potolit... Zic... in sfarsit... pot să adorm... pe la 5.00 însă țipete ca din gura de sarpe... Una tipa ca o bate... barbatul. Altii au incercat sa il calmeze pe domnul cel furios... pret de cine stie cate minute...

Am adormit pe la 6.00. La ora 8.30 am parasit pensiunea jurand ca nu voi mai calca vreodată acolo... Deci, oameni buni...

Daca doriti sa dati 160 de lei pe o cameră mică... îmbacsită, urat mirositoare si in loc sa dormiti sa asculti toate genurile muzicale... nu aveti decat... Eu mi. am zis...

Mai bine NU!!!

Impresii încărcate de Carmen_73 in 12.09.2017 12:01:10

Validat / Publicat: 12.09.17 15:09:41

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Carmen_73); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 2 voturi) nota2

[12.09.17 14:25:03]

@Carmen_73: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 87&ridAnt=81939

• Pensiunea 'Delta Dunarii' - Poarta spre Delta (Jun.2016) - punctaj satisfactie: 8.40 (scris in 03.07.16 de cristianam din BUCUREșTI) - RECOMANDĂ