81933

Avatar GUSCU
înscris/ă în 18.09.11
SEP-2017

Vant, pietre si liniste

Anul acesta ne am hotarat sa petrecem vacanta in Lefkada, am ales Vasiliki tinand cont de toate aspectele.

Vreau sa va spun ca sunt dezamagita de alegerea pe care am facut o deoarece singurul avantaj este distanta mica catre plajele din vest si faptul ca este liniste.

Degeaba este apa mica si intrarea in apa se face lin daca bate vantul si dupa ora pranzului nu se mai poate sta nici in apa nici pe plaja.

Dimineata stateam la plaja in Vasiliki si dupa pranz plecam la alte plaje unde puteai face baie si plaja linistit chiar daca apa era mai adanca.

Daca esti genul care vrei sa stai 7 zile in acelasi loc nu ai ce cauta in Vasilki.

Impresii încărcate de GUSCU in 12.09.2017 10:10:35

Validat / Publicat: 12.09.17 11:11:09

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în GRECIA. A mai fost în/la: Corfu, Thassos, Rhodos, Halkidiki

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (GUSCU); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 2 voturi) nota2
  • Ai fost acolo? - Scrie impresii / Incarcă foto din excursie
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de GUSCU? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

[12.09.17 11:10:45]

Bun revenit, cu impresii

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 87&ridAnt=81933

Publicitate    [20.09.17 12:22:55]