81928
Organizare nunţi în Bucureşti şi împrejurimi

12.09.2017
Avatar 1omdezamagit
înscris/ă în 12.09.17
SEP-2017

NOTĂ: ARTICOL OFFTOPIC sau DE INTERES TURISTIC TEMPORAR ori RESTRÂNS

Textul de mai jos face parte din categoria discuții libere, off-topic sau "de interes turistic TEMPORAR ori restrâns" - eventualele voturi sunt simbolice (+1/-1 PMA)

Jardin des Merveilles dezamagitor nerecomandat

Nu recomand localul sub nicio forma.

Am facut nunta acolo, si am avut asteptari ca meniul sa fie ok, ca la degustare: vinul a fost schimbat la nunta fara ca noi sa fim informati.

Accesul se face foarte greu, taxiurile nu vin in general pana acolo iar cu cateva zile inainte de eveniment ne au anuntat ca este interzisa parcarea a mai mult de 6 masini.

Multe persoane nu au primit mancarea (peste, friptura) desi erau prezente la nunta. Desi aveam open bar-nelimitat-de la ora 22 au inceput sa spuna pe rand invitatilor fara ca noi sa stim, ca nu mai au ba apa minerala, ba gin tonic, ba campari.

In cort a mirosit toata noaptea a veceu - fosa, de ne era rusine de invitati si nu stiam cum sa ne mai scuzam.

Concluzie, nu recomand.

Dupa eveniment nu se mai rezolva niciun fel de problema pt ca nu intereseaza pe nimeni sa rezolve, asa ca grija mare inainte de a alege acest local.

Pt mine cel putin in loc sa fie cel mai frumos eveniment din viata mea, a fost un haos si un dezastru total din cauza asta.

Impresii încărcate de 1omdezamagit in 12.09.2017 01:37:49

Validat / Publicat: 12.09.17 08:30:05

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (1omdezamagit); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA simbolic articolul - VĂ PLACE?

DA [1 PMA]  -  NU [-1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2 PMA (din 2 voturi) nota2

[12.09.17 08:29:55]

@1omdezamagit: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

- cristina47
[12.09.17 22:14:35]

Imi pare nespus de rau.

Fiti, totusi, optimisti: Casa de piatra!

- Zoazore
[13.09.17 12:20:31]

@1omdezamagit: Pacat ca v-a stricat prima zi a vietii voastre-n doi! Dar stii cum se spune: tot raul spre bine!

Casa de piatra!

- 1omdezamagit
[13.09.17 20:13:15]

@Zoazore: multumim frumos! E pacat ca in loc sa ne amintim cu drag de seara aceea, avem in cap un haos total cu ospatarii si regrete totodata. Multumim!

pagină generată in 0.568201065063 sec