81924

înscris/ă în 11.09.17
SEP-2017
750 ron
+ COPII: 2 -- varsta: 9 si 7

[Pensiunea Fagilor] Mancarea praf!

Jalnic!

Am servit cina cu familia la aceasta Pensiune in aceasta seara, dar mancarea servita a fost sub orice asteptare.

Dupa 17 minute o domnisoara sictirita care se misca in reluare ne-a servit doua sticle de apa in pahare pentru vin, motivand ca cele ptr apa se afla in incinta restaurantului si Nu pe terasa.

Pieptul de pui la gratar si mititeii au fost arsi, branza de oi cu gust de, bahlit, ,,iar clatitele erau ornate cu jumatate de kg de frisca artificiala.

Tacamurile sunt piese de muzeu si pline de amprentele personalului.

Am platit 170 Ron pentru cava Ce Nu valoreaza in opinia mea mai mult de 50-60 Ron.

Nu recomand nici la dusmani! As fi prea rau!!!

Evitati acest ,,luxos si rafinat,, restaurant!

Impresii încărcate de Parasca79 in 11.09.2017 21:14:51

Validat / Publicat: 12.09.17 10:05:25

• A fost prima sa vizită/vacanţă în ROMÂNIA

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Parasca79); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2

[12.09.17 10:05:06]

@Parasca79: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Unde mâncăm în Sucevița?, SUCEVIȚA" (deja existentă pe sait)

Recomandările referitoare exclusiv la restaurantul unei unităţi de cazare NU se încarcă la rubrica de cazare respectivă, ci la rubrici de tipul "Unde mâncăm în zona X (sau similare)"

Am retras nota acordată la cazare

Dacă aveți cont pe AmFostAcolo, vă puteți autentifica mai jos