Simantro Beach Hotel

înscris/ă în 09.09.17
AUG-2017
REGIM MASĂ all inclusive
+ COPII: 1 -- varsta: 11 ani

NB: Articol selectat ca fiind „de interes editorial crescut” (interes crescut din pdv al politicii saitului!) — e fie (1) dintr-o destinaţie apreciată ca „inedită”, fie (2) despre un obiectiv/destinație la care, la momentul publicării, nu existau impresii recente. Voturile FB/FU, B/U sunt de valori semnificativ mai mari.

Dezamagita

Am fost acolo de trei ori si mi a placut pana anul acesta.

Cazarea este ok la fel si plaja.

Plaja cu nisip ideală pt copii.

Piscinele curate iar domnul care se ocupă de piscine este roman, foarte drăguț si amabil.

Fara semnal la telefon si fara internet. Am plătit pt doua ore de internet dar tot nu a mers.

Mâncarea oribila... repet oribila. Dimineata aveai ce manca dar la prânz si la cina mureai de foame. Într o zi chiar nu am avut ce mânca si l am intrebat pe maneger daca el ar mânca asa ceva si mi a răspuns, pe un ton neprietenos, ca pot pleca daca nu mi convine. In zilele proaste aveai cam cinci feluri principale compuse din: pui fiert cu un sos dubios, peste fierte, fasole fiartă cu bulion, chiftele necomestobile si paste, carbonara''. Trei zile consecutiv am iesit In oras sa mâncăm.

Ca sa nu fiu rea, intr o seara, au organizat, seara greceasca" si au dat mâncare destul de buna.

Cred ca am fost in jur de 30 -40 de români dar niciun post tv in limba romana in schimb posturi rusesti si germane. Mi se pare lipsa de respect mai ales ca in ultimii ani românii au fost destul de numerosi.

Am aflat ca patronul este roman de origine greaca din Teleorman iar asta m a suparat si mai tare.

Am plecat cu o zi mai devreme si pot spune ca a fost un concediu ratat.

Impresii încărcate de lin in 09.09.2017 02:43:36

Validat / Publicat: 09.09.17 06:23:53

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în GRECIA. A mai fost în/la: nu are importanta

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (lin); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

F.UTIL/F.BUN [1300 PMA]  -  UTIL/BUN [600 PMA]   //   NU-MI PLACE [ -1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  600 PMA (din 1 voturi) nota2

[09.09.17 06:23:34]

@lin: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 59&ridAnt=81831

Te-am ruga să (re)verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)

[09.09.17 11:39:25]

Publicitate    [20.09.17 12:22:40]