Apart Hotel Golden Line

AUG-2017
660 EUR
+ COPII: 2 -- varsta: 14ani + 17ani

Un hotel de evitat

Am fost cazați în perioada 26-31.08.2017. Dezamagire totală.

Am ajuns in jurul orelor 13 și din start ni s-a spus ca check-inul este la 14 și să ne mai plimbam sau sa facem ce vrem, pe ei nu îi interesează. Ok.

Parcare bineînțeles fără locuri. Ni s-a recomandat parcarea unui hotel vecin, contra-cost 30 leva pt 24 ore. Am înnebunit, in condițiile în care ei mai aveau 2-3 locuri libere (pentru manager!!!). Ok.

Am revenit la orele 14 și surpriza - coada mare la recepție. Am stat o ora și jumătate la coadă. Ți se cere o garanție de 50 euro (noroc că știam).

Apartamentul cu un dormitor era ok, mobilier nou, în schimb pe canapeaua din sufragerie nu se putea dormi, iar noi eram doi adulți și doi copii, deci a fost un chin. Amplasare la parter cu vedere la parcare.

Hotelul nu are nici-o terasa, în afara de una foarte mica a restaurantului. Bar all-inclusive nu era decât unul la piscină, restul contra-cost.

A plouat tare într-o zi și turiștii ieșeau prin ploaie din hotel pt a-și lua băuturi pe care le serveau pe balcoanele camerelor. Nu existau dozatoare de cafea, suc, apa.

Nu existau suficiente șezlonguri la piscină. Trebuia să te trezești la 6 dimineața să prinzi șezlong.

Nu existau suficiente mese și scaune lângă piscina. Scaunele erau greu de prins.

Apa din piscina era rece bocnă, nici vorbă să fie încălzită cum afișau în oferta.

Personalul obosit, neprietenos, arogant chiar (mă refer la cel de la recepție).

Mâncarea era ok, nu te dădea pe spate dar nici nu mureai de foame.

A și era să uit, a doua zi, cu șpagă, am găsit loc în parcare.

Deci, în concluzie, nu voi mai calca vreodată pe-acolo. Cred că nici în Bulgaria.

Impresii încărcate de simonadraghici in 09.09.2017 00:18:47

Validat / Publicat: 09.09.17 01:27:47

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în BULGARIA. A mai fost în/la: Grand Victoria - Sunny Beach, Wella - Sunny Beach
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Grecia, Turcia, Austria
VIZUALIZĂRI: 1992

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (simonadraghici); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3600 PMA (din 5 voturi) nota2

[09.09.17 01:27:25]

Odată cu primul review încărcat pe sait, după... 7 ani de chibițat, pe margine:-) - @simonadraghici: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 59&ridAnt=81827

- FrancescaClara
[15.05.19 17:07:18]

@simonadraghici: Am citit review-ul cu interes; as vrea să te întreb de ce nu se putea dormi pe canapeaua din sufragerie, era prea tare, sau de ce. Mulțumesc.