Vis Hotel

Avatar teo hira
DIN Constanţa
înscris/ă în 05.09.17
SEP-2017

[Drept la replică] Hai sa invatam cu totii sa respectam regulile

Urmare de aici
Dreptul la replică se referă la următorul articol (încărcat anterior pe sait):
"Dezamagitor, gust amar. Nu am sa revin si nu recomand nimanui hotelul."

Buna ziua...

imi pare fff rau ca LATE CHECK-OUT gratuit solicitat de dvs v-a creat o asemenea frustrare incat sa scrieti ca toti musafirii nemultumiti nu au timp sa scrie iar cei multumiti da...

iata ca dvs sunteti dovada vie a turistului care isi manifesta public (asa cum ne-ati promis la sfarsitul sejurului) nemultumirea (vezi impresii).

Eu cred cu tarie ca trebuie sa RESPECTAM REGULILE CASEI in care intram.

De asemenea, sunt fff surprins de asperitatea textului dvs pt ca in primele 5 zile ale sejurului ati fost fff multumiti si ne-am adresat zambete reciproce...

ghinion... a 6 a zi managerul nu a acordat nici o gratuitate, mai mult decat atat, in ziua dvs de check-out erau 31 de iesiri si tot atatea intrari in conditiile de full-seazon...

am uitat sa va comunicam ca in acea zi erau si 19 familii cu copii mici care doreau EARLY CHECK-IN.

Nu doresc sa intru in polemica cu dvs, ci doar sa va felicit pt ingeniozitatea sesizarilor:in 5 ani de cand lucrez in industria ospitalitatii nu mi-a sesizat nimeni ca e fff puternica briza si vantul in zona intrarii.

Multumesc!!!

Impresii încărcate de teo hira in 05.09.2017 17:07:35

Validat / Publicat: 05.09.17 18:24:39

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (teo hira); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2

[05.09.17 18:33:57]

@teo hira:

În realitate, din experiența de 10 ani a acestui sait - și valabil la TOATE unitățile de cazare — situația e EXACT INVERS: din 10 nemulțumiți, minim 9 își fac timp să scrie.

În timp ce din 10 mulțumiți, mare lucru dacă scriu 1-2...

Dacă aveți cont pe AmFostAcolo, vă puteți autentifica mai jos