Opera Hotel

înscris/ă în 07.07.16
NOV-2016
REGIM MASĂ Mic dejun

Belgrad - Hotel Opera

Am trecut de fiecare data in drum spre Grecia prin Serbia, am si oprit sa dormim in Nis, dar niciodata nu ne-am facut timp sa vizitam Serbia desi mi-am dorit!

Asa ca... zis si facut... am planuit un weekend prelungit in Belgrad! Dupa ceva cautari, ne-am oprit la Hotelul Opera (din pacate nu gasisem nici macar o impresie despre el) dar a meritat!

Un hotel de 3 stele f frumos, nou, curat, cu un mic dejun foarte bun si un bar mereu plin (cu preturi mai mult decat rezonabile). Cel mai mare plus il are locatia... in centrul vechi (foarte frumos) ! Personalul foarte dragut!

Belgrad, un oras foarte frumos, au o mancare... pfff de vis (neaparat de incercat specialitatile lor) si la niste preturi... mici! ATENTIE insa cu parcarea... e f scumpa in centru (25 de euro pe zi)... noi am parcat la un supermarket... vreo 15 min de mers pe jos (la indrumarea domnisoarei de la receptie) !

Merita un weekend in Belgrad! Un oras frumos, ieftin si curat! Ne-a placut tare!

Impresii încărcate de casy in 03.09.2017 08:26:21

Validat / Publicat: 03.09.17 09:10:48

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (casy); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 4 voturi) nota2

[03.09.17 09:10:18]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 46&ridAnt=81594

=====

Mutat în rubrica "Opera Hotel, BELGRAD [BEOGRAD]" (nou-creată pe sait)

=====

[03.09.17 09:12:15]
Merita un weekend in Belgrad!

Poţi folosi linkul SCRIE IMPRESII (se deschide într-o fereastră nouă)